Regio Eesti TOPO mälukaart v.2.14

TOPO

69,00 €

Kuumakse al. 5.87€

- +

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Eesti topo

Versioon 2.10 (27.10.2020)

Uuendatud on teed, aadressid, hooned, huvipunktid.

NB! Veekogudele lisatud Veeteede Ameti andmed on informatiivsed ja illustratiivsed ning ei vasta merenavigatsiooni nõuetele. Neid uuendatakse üks kord aastas ja GPS seadme ekraanil kuvatakse vähendatud mahus. Seega ei võta Veeteede Amet ega OÜ Regio vastutust nende kasutamise eest. Merenavigatsiooniks soovitame kasutada ametlikke merekaarte.

Uuendus on mõeldud Regio Eesti topo 2.00 NT versioonidele.

 

Vanematel GPS seadmetel (60CSx), võib kaardi kasutamisel esineda probleeme täpitähtedega. Siis peab kasutama tähte ilma kriipsude ja täppideta:

Ä=A; Õ=O; jne..

Tähtis teadaanne!
Seoses Regio AS kaartide arendusega lõpetab Regio vanade (1.xx)kaartide uuendamise. Viimane uuendus (v. 1.12) jääbki viimaseks!  

Tegemist on uue tootega Regio kaardiandmetest. Kaart on SD/micro SD mälukaardil ja kohe valmis kasutamiseks.

Topokaart sobib eelkõige käsi-GPSidele: Dakota, Oregon, Colorado, GPSMap 60xx, Astro jt. ning universaalsetele navigaatoritele (5xx seeria mudelid) või kaartinäitavatele rattakompuutritele Edge.
Võib kasutada ka Nüvi ja Zümo tüüpi navigaatorites, kuid nendes soovitame pigem kasutada Regio Eesti teede või Baltikumi teede versiooni.
Enamus Nüvi- ja Zümo tüüpi navigaatorid ei ole mõeldud topoinfo kuvamiseks. Reljeefiinfo jm. lisade tõttu võib kaardi kuvamine olla aeglane (eriti 7xx seeria mudelitel) või segav.

Veeteede info on normaalselt vaadeldav eelkõige Garmini käsiseadmetes ja spetsiaalselt selleks mõeldud navides (näiteks GPSMAP 620). Tavalistes autonavides (v.a. Nüvi 550) võib see olla moonutatud.
Aadressotsing toimib üle Eesti kõikides asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid.

Regio Eesti TOPO v1.12 NT
Varasemate versioonide omanikud saavad kaarti uuendada Garmin Tallinn ja Garmin Tartu.
Või kodulehel siit: kaardi uuendused

v1.12 täiendused

Uuendatud on teedevõrgu, hoonete, talude, huviväärsuste ja aadressandmeid.
Lisatud kontrolljoone keeluala Peipsil.

 

v1.11 täiendused
Lisatud Nüvi 2xx9 seeria tugi. Kaardi info pole muutunud.

v1.10 NT täiendused

Uuendatud on teedevõrgu, hoonete, talude, huviväärsuste ja aadressandmeid.
Sisevetele lisandunud Võrtsjärve lõunapoolne osa, eemaldatud Eesti ranniku sügavus info.


v1.7 NT täiendused
Lisatud on mitmeid teedevõrgu muudatusi, uuendatud on vete ja hoonete andmeid. Täiendatud on huviväärsuste valikut. Näiteks on topokaardle lisanunud suur hulk loodusobjekte. Eestis on nüüd võimalik leida ka elektriautode laadiskohti (otsing vastavalt seadme menüüle, näiteks märksõnadega „Elektriautode laadmispunk“ kategooria „Kommunaalteenused“ alt) jpm.

v1.6 NT täiendused
* Eelmise versiooniga võrreldes on uuendatud teede, raudteede, hoonete, elektriliinide, huviväärsuste jm. kihtide osas.
*Veeteede Ameti andmetele on nüüd lisandunud kogu Emajõe ja Narva jõe ala (seisuga 15.06.12)

 

v1.4 täiendused
* Eelmise versiooniga võrreldes on uuendatud teede, raudteede, hoonete, elektriliinide, huviväärsuste jm. kihtide osas.

v1.3 täiendused
* Eelmise versiooniga võrreldes on uuendatud teede, raudteede, hoonete, elektriliinide, huviväärsuste jm. kihtide osas.
* Eesti topokaardile on lisatud Veeteede Ameti infot Emajõe (Tartust Peipsini), Peipsi järve ja Narva jõe (Narva piiripunktist mereni) ning rannikumere (kuni 5 meremiili rannikust ja suurematest saartest) sügavuste, ohtlike takistuste, poide, navigatsioonimärkide jms. kohta. Andmed pärinevad Veeteede Ameti 1:50000 kaardimaterjalist seisuga 16.06.2011.
* Tähelepanu! Regio Eesti teede kaart alates versioonist 1.9  on valmistatud Garmini NT formaadis. Põhjuseks on see, et võrreldes tavaformaadiga võimaldab NT võtta kasutusele mitmeid uusi kaardiga seotud võimalusi nagu näiteks suunad sõiduradadelt, kiirusepiirangud jpm. Samuti vähendab see kaardi mahtu ja kiirendab teekonnaarvutust.
Kõik uuemad kaartinäitavad navid ja käsiseadmed toetavad NT formaati.

v1.2 täiendused
* Eelmise versiooniga võrreldes on täielikult uuendatud teede, aadresside, talunimede ja hoonete kihid.

v1.1 täiendused
* Eelmise versiooniga võrreldes on täiendatud teede, hoonete, metsade, huviväärsuste (transport, looduskaitsealad, kõrgrajatised jpm.) kihte.
* Kaardile on lisatud Veeteede Ameti infot Emajõe (Tartust Peipsini), Peipsi järve ja Narva jõe (Narva piiripunktist mereni) sügavuste, ohtlike takistuste, poide, navigatsioonimärkide jms. kohta.

NB! Veekogude navigatisooni kohta on info antud illustratiivsena ja ei vasta ametlikele navigatsioonikaartidele esitatavatele nõuetele. Seega ei võta Veeteede Amet ega AS Regio vastutust selle kasutamise eest.

Otsitavad punktid:

* asulad
* aiandusühistud ja väikekohad
* talukohad (otsitavad huvipunktide alt talunime järgi)
huviväärsused (POI info): tanklad, vaatamisväärsused, majutus, toitlustus, kaubandus, hädaabi , bussipeatused,  järved jpm.

Kaardikihid:

* metsad ja pargid
* kõrgusjooned ja metsasihid
* teed ja jalgrajad
* hooned (numbritega) ja hoonestusalad
* veekogud ja kraavid
* sood ja looduskaitsealad
* kõrgepingeliinid ja raudteed
* 3D reljeef

Sisse on viidud viimasel ajal tehtud teedevõrgu muudatused - uued sillad Tartus ja Jõesuus, Tartu Lõunakeskuse uus teedevõrk, Mäo risti rajatav teedevõrk jpm.
Topo ei ole uuendus Regio Eesti teede kaardile vaid omaette toode.

Nõuandeid kaardi kasutamiseks Garmini seadmetes

Kasutamisel võib olla erinevusi erinevates Garmini seadmetes!

NB! Veekogude navigatisooni kohta on info antud illustratiivsena ja ei vasta ametlikele navigatsioonikaartidele esitatavatele nõuetele. Seega ei võta GPS EESTI OÜ, Veeteede Amet ega AS Regio vastutust selle kasutamise eest.

Teadmiseks: Kaart tuleb aktiveerida seadmes. Seadme menüüs minge Seaded-Kaart-Kaardi info ja jätke 'linnuke' Eestis navigeerides ainult Eesti kaardi ette! Mälukaartidele eelsalvestatud kaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis. Mälukaardile ei tohi lisada muid kaarte. Kaardi kustumise korral ei saa seda enam taastada. Kahjustatud kaarti tagasi ei osteta ega kompenseerita.
Regio Topo kaart

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

3 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0