Oregon 750

Reduced price!
010-01672-24

409,99 €

449,99 €

-40,00 €

Tähelepanu: viimased tooted laos!

- +

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

At a GlanceFotomäluga GPS - Oregon 750 ühendab endas vastupidavat puutetundliku multi-touch ekraaniga käsi GPS`i ja  8 megapiksliline autofookusega ja 4 kordse digitaalse suurendusega fotokaamerat. Lisaks veel kõrgtundlik vastuvõtja, baromeetriline altimeeter, 3-teljeline elektrooniline magnet kompass ja microSD mälukaardi pesa. Tulemus? Mitmeotstarbeline seade, mis teeb su seiklused veel meeldejäävamaks.

Tee pilte ja salvesta asukohti
Pildista kohti ja salvesta need Oregoni 750`e 8 megapikslilise autofookuse ja 4 kordse digitaalse suurendusega fotokaameraga. Iga pilt salvestatakse automaatselt koos asukoha infoga - nii on hiljem lihtne samasse kohta navigeerida. Pildista ja vaata fotosi horisontaal- või vertikaal paigutusega. Tänu 3,5 GB sisemälule ei jää sul pilt kunagi tegemata. Piltide laadimiseks internetti, ühenda Oregon 750 USB juhtmega arvutiga ja logi sisse my.garmin.com  lehele, et  pildid salvestada Picasa`s - populaarne online piltide jagamis kogukond sõpradele ja pereliikmetele üle maailma. Lisa mälu jaoks sisesta microSD mälukaart; Oregon 750 pildi vaatlejaga saad vaadata ka teiste seadmete tehtud pilte.

Puuduta ja mine
Oregon 750 juhatab teed 3 tollise diagonaaliga, päikesevalguses loetava, värvilise multi-touch puutetundliku ekraani abil. Selle lihtsalt kasutatav kasutajaliides lubab sul rohkem nautida loodust, kuna info otsimiseks kulub vähem aega. Vastupidav ja veekindel Oregon 750 suudab taluda tolmu, pori, niiskust, ning põrutust.

Püsi kursil
Oregon 750`le on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel. Oregonil on kõrgtundlik vastuvõtja koos GLONASS toega, satelliitide signaali täpsust parandav WAAS tugi ja HotFIX satelliitide ennustus funktsioon. Oregon 750 tuvastab tänu nendele lisadele asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab asukoha ka halva taevalaotuse nähtavuse korral. Eelis on selge  -  kas oled paksus metsas või kõrghoonete läheduses, sa võid kindel olla Oregonile, mis leiab tee siis, kui seda kõige rohkem vajad.

Lisa kaarte
Saad mugavalt lisada eelsalvestatud kaartidega microSD mälukaardi tegevuseks maal kui vees. Sisesta navigeerimist toetavad kaardid mälukaardiga ning Oregon pakub sulle pööre-pöördelt juhistega teekonda sihtpunktini. Autoga sõites on sul paremaks navigeerimiseks võimalus kasutada 3D kaardivaadet. BlueChart g2 Vision merekaartidega saad kõik vajaliku toredaks päevaks merel: sügavusjooned, meremärgid, sadamad. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks.

Otsi seiklusi
Oregon 750 võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX või GGZ faile geopeituse punktidest. Pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Pildivaatlejaga saad pilte oma seiklustest ka teistele näidata. Õhuke ja kerge Oregon on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.


Jaga juhtmevabalt
Oregon 750`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Dakota, Foretrex, Oregon ja Coloradokasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu.

Võta ta treeningule kaasa
Oregon 750`ga saad ühendada juhtmevaba pulsimõõtja ning kiiruse/pedaali rütmilugeja. Nii on sul hea ülevaade asukohast rattaga metsas sõites või maanteel maratoni tehes. Koos pulsimõõtjaga saad alati jälgida südame tööd.

Oregon 750: Pildista oma vabaõhu seiklusi.

 
karbis sisaldub
  • Oregon 750
  • Eelsalvestatud maailma baaskaart
  • Karabiiniga kinnitus
  • USB arvutijuhe
 
tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus6.1 x 11.4 x 3.3 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus3.8 x 6.3 cm; 3 tolli diagonaal (7.6 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus240 x 400 pikslit
Ekraani tüüpPeegeldusvastane värviline puutetundlik TFT
Kaal209.8g koos akudega
Aku2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus16 tundi
VeekindlusJah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Arvuti liideskiire USB ja NMEA 0183 ühilduv
BluetoothJah

 

Kaardid ja mälu

BaaskaartJah
Kaartide lisamise võimalusJah
Mälukaartide lisamise võimalusJah, microSD mälukaart
Sisseehitatud mäluJah (3,50 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti10000
Teekondi250
Jälje logi20000 punkti, 250 salvestatavat jälge

 

Võimalused

PuuteekraanJah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne)Jah
Eestikeelne menüüEi
Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni)Jah
PulsivööJah (lisavarustus)
Kiiruse/pedaali rütmilugejaJah (lisavarustus)
L-EST koordinaatide tugiJah
Automaatne marsruutimine teedelJah
PildivaatlejaJah
Venekeelne menüüJah
Elektrooniline magnet kompassJah
GPS mängudJah
Baromeetriline altimeeterJah
Kalastus/jahtimis kalenderJah
Geopeituse sõbralikJah
Päikese ja kuu infoJah
KaameraJah (8 MB koos autofookusega; digitaal zoom, välk)
Pindala mõõtmineJah
Loodete tabelJah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega)Jah
Garmin Connect™ ühilduvJah
Ühilduv kohandatavate kaartidegaJah

Lisa

Lisa 
  • Wireless compatible: Yes (Wi-Fi, Bluetooth and ANT+)
  • Map segments: 15,000
  • Active Weather: Yes
  • Connect IQ compatible: Yes (widgets, apps and data fields)

27 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0