NüviCam LM

Reduced price!
010-01378-02

359,00 €

Kuumakse al. 14.6€

379,00 €

-20,00 €

Lisa võrdlusesse

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

 GPS ja Videoregistraator ühes

 

   nüviCam: Juhendab, hoiatab, abistab ja filmib ka!

 • Kõik ühes 6-tolline navigatsioonisüsteem koos sisseehitatud videoregistraatoriga ning hoiatus süsteemiga
 • Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega*
 • Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel
 • Kokkupõrke hoiatus teavitab, kui sõidad liiga lähedale ees olevale autole
 • Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus teavitab, kui sa kaldud teelt välja või vastassuunavööndisse
 • Garmin Real Vision ™ kuvab kaamera vaadet, kui saab sihtkohta

Sisseehitatud videoregistraator salvestab vajadusel pidevalt kogu teekonna. lisafunktsioonidele, mis suurendavad juhi tähelepanu, viib NüviCam navigeerimise uuele tasemele.

 

Kaasaaegne disain

Tahad kuvada oma marsruuti lähemalt, kõrge resolutsiooniga 6,0-tolline multi-touch ekraan annab sulle selle võimaluse. Toote disain sisaldab ka mugavat magnet kinnitust iminapp hoidiku ja nüvi vahel, mis hoiab seadme paigal ja samal ajal laeb seda.


Detailsed kaardid eluaegsete uuendustega*

nüviCam tuleb eelsalvestatud Euroopa kaartidega ning tasuta eluaegsete kaardiuuendustega (kui seadme kaarte ei uuendata 24kuu jooksul, kaotab eluaegne litsents kehtivuse). Võid olla kindel, et sul on kõige uuemad kaardid, huvipunktid (POI) ja muu info alati kättesaadav. Uued kaardid on saadaval allalaadimiseks seadme eluaja jooksul läbi Garmin Express programmi ja seda kõike tasuta (esinduses tegemisel lisandub teenustasu).

 

Teavitused ja hoiatused otse seadme ekraanil

Senini üks kõige mitmekülgsemaid Garmin GPS seade , nüviCam pakub uusimaid võimalusi juhi abistamiseks, sellised mida tavaliselt leidub ainult luksusautodel. Näiteks esikokkupõrke hoiatus, kui sa sõidad liiga lähedale ees olevale sõidukile. Või kui kaldud teelt välja või vastassuunavööndisse, näed ja kuuled sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusi.


Sisseehitatud videoregistraator

nüviCam-ile on sisseehitatud kõrg-resolutsiooniga videoregistraator, mis salvestab kogu sinu teekonna. Kui toimub kokkupõrge, tuvastab G-sensor selle koheselt ning salvestab ja lukustab automaatselt faili. GPS salvestab täpselt, kus ja millal ning millisel kiirusel sündmused toimusid. Seadme pööratav objektiiv võimaldab reguleerida kaamera nurga parema salvestamise jaoks vastavalt sellele, kas kinnitad nüviCam tuuleklaasile või armatuurlauale. Video saad taasesitada seadme suurel 6-tollisel ekraanil - ja isegi kuvada kaardil, kus sündmus toimus. Kui soovid, võid isegi vaadata videot hiljem arvutiekraanil. Seadmel on ka foto funktsioon, mis võimaldab sul jäädvustada pilte - saad seadmega isegi autos pildistada kokkupõrke kahjusid. Videode ja piltide säilitamiseks on seadmega kaasas 4 GB microSD ™ kaart (toetab kuni 64GB microSD mälukaarte, soovitav class 4 või kiirem).

Saa selge ülevaate oma sihtkohast

Tänu Garmin Real Vision ™ funktsioonile, jäävad raskesti loetavad maja numbrid minevikku. Lähenedes sihtkohale, lülitub nüviCam kaamera vaatele ja kuvab erksavärvilise noolega, kuhu poole tema arvates sihtkoht jääb.

Navigeeri puudutuse või hääelga

NüviCam mitte ainult ei ütle sulle, kuhu pöörata vaid kuulab ka su häälkäsklusi. Selle innovatiivse kõne tuvastusega saad sa juhtida Nüvi oma hääle abil - samal ajal käsi roolilt tõstmata. Lihtsalt aktiveeri nüvi kohaldatava häälkäskluse abil ja saad liikuda ekraanil kuvatavas menüüs oma hääle abi. (eesti keeles ei tööta).

Käed-vabad helistamine

Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on NüviCam`le sisse-ehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia tugi koos mikrofoni ja kõlaritega. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon Nüviga ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number NüviCam puutetundlikult ekraanilt. Kõnede vastuvõtmiseks puuduta Nüvi ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.). Kõik see täiustatud heli-kvaliteediga läbi autohoidiku kõlari.

 

Pööre-pöördelt juhised

nüviCam annab ka nn. "pööre-pöördelt juhiseid" Garmin Real Directions ™, kergesti arusaadavad teejuhiseid.
Seade juhatab sind nagu sõber - kasutades äratuntavaid; hooneid, valgusfoore jne.. Vähem stressi üritades lugeda tänavanimesid. Selle asemel kuuled selgelt arusaadavaid juhised, nagu "Pöörake vasakule pärast bensiinijaama." (eesti keeles ei tööta ).
 

Tea õiget rida, enne kui on hilja

Enam ei pea arvama, millises reas pead olema, et teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks. NüviCam näitab realistlikult sinu teekonnal tee tähiseid ja ristmike koos nooltega, mis osutavad õigele sõidureale.
 

PhotoReal ristmiku eelvaade

Navigeeri keerulisi ristmike PhotoReal™ ristmiku eelvaate funktsiooni abil, mis näitab täpseid pilte tulevatest mahapööretest ja ristmikest sinu teekonnal. NüviCam näitab sulle õiget sõidurida erakordse detailsusega ees olevast - sillad, mastid, puud. Näed täpset reproduktsiooni tee märkidest koos õigele reale juhendavate nooltega edasisest teekonnast. Vertikaalasendis NüviCam näitab PhotoReal ristmiku eelvaadet poolitatud ekraanil erakordse selgusega
 

Huvipunktid

Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NTU Euroopa kaardid koos Foursquare infoga, miljonid huvipunktid (POI`d) hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne, jne. Lihtsalt puuduta päikesevalguse käes loetavat värvilist ekraani, et sisestada sihtkoht ja NüviCam viib sind kohale.

 

Kiiruskaamerad

Sõida turvaliselt ja seaduse kuulekalt nüviCam antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Eelsalvestatud Cyclops kiiruskaamerad enamik Euroopa riikide kohta. Nüvi unikaalne kiiruskaamera hoiatussüsteem annab hoiatusi real-ajas, on usaldusväärne ja täpne.

 

Mine navigeerimisest kaugemale

Navigeerimine on alles algus. Tänu "Kus ma olen?" funktsioonile, tead alati, kus hetkel paikned ning saad leida lähimad haiglad, politsei jaoskonnad, tanklad, lähima aadressi ja ristmiku. NüviCam seadmele saad alla laadida ka lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Express programmi.

 
karbis sisaldub
 • nüviCam LMT
 • Eelsalvestatud City Navigator® NTU Euroopa kaart
 • Seadme eluaegsed tasuta kaardi ja liiklusinfo uuendused (LMT)
 • FM liiklusinfo vastuvõtja koos autolaadija/toitejuhtmega 12-24V
 • Magnetiga autohoidik iminapp
 • USB arvutijuhe
 • 4GB microSD mälukaart
 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 18.3 W x 9.4 H x 1.5 D cm (3.3 cm D kaameraga)
Ekraani mõõtmed 13.6 x 7.2 cm; 15.4 cm diag
Ekraani resolutsioon 800 x 480 pikslit
Ekraani tüüp multi-touch  WVGA värviline TFT
Kaal 319.2 g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus kuni 30min
Kõrgtundlik vastuvõtja  Jah

 

Kaardid ja mälu

Eelsalvestatud Euroopa kaart  Jah                                                      
Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust  Jah
Sisseehitatud mälu 7GB
Mälukaartide lisamise võimalus  Jah, microSD™
Kasutaja huvipunktid POI`d Jah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000

 

Navigeerimis omadused

Eestikeelne menüü  ja hääljuhised Jah                                      
Hääle tuvastus (navigeeri häälkäskluste abil)
*eesti keeles ei tööta
Jah

Nimetab tänava nimesid
(nt. "Turn right ON ELM STREET in 500 ft.")
*eesti keeles ei tööta

Jah
Liiklusinfo vastuvõtja Jah
Eluaegsed liiklusinfo uuendused Jah
Sõiduridade abi (juhatab sind navigeerides õigele sõidurajale) Jah
Ristmiku eelvaatega Jah
Teekonna vältimine (väldi kiirteed, maksulisi teid, jne) Jah
Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut) Jah
Kuvab teel olevaid huvipunkte/vaatamisväärsusi Jah
Bluetooth Jah

 

Lisaks

Lisaks
 • foursquare andmebaas: jah
 • Direct Access võimalus: jah
 • Reisiplaneerija: jah
 • Reisi ajalugu: jah
 • Smartphone link: jah
 • Sisseehitatud videoregistraator: jah
 • Mälukaardi tugi: 4 GB microSD™ kaasas (toetab kuni 64 GB microSD, Class 4 või kiirem)
 • Reast väljumise hoiatus: jah
 • Kokkupõrke hoiatused: jah
 • Garmin Real Vision™: jah
 • Magnet kinnitus: jah

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0