BC 40 Wireless Backup Camera

149,99 €

Kuumakse al. 7.64€

- +

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

SAA ÜMBRUSEST PAREM ÜLEVAADE

Vastupidava BC 40 juhtmevaba tagurduskaamera saab hõlpsalt sinu kahekohalisele või muule maastikusõidukile kinnitada, et saaksid oma ühilduva Garmini navigatsiooniseadme ekraanilt teele ja taha jäävaid takistusi näha1.

Ühenda komplekti kuuluva kinnitusega sõiduki külge ja paarista navigatsioonisüsteemiga1.                  Ei mingeid juhtmeid. Voogedasta kaamera pilt oma ühilduvasse Garmini navigatsioonisüsteemi1.              BC 40 edastab kvaliteetset ja kuni 13 m (43 jala) laiust videopilti.              Kasuta hääljuhtimist ja ütle oma navigatsioonisüsteemile1, millal soovid kaamerapilti näha.              Pori ja vihm? Probleemi pole. BC 40 on veekindel ja talub ka ebasoodsaid tingimusi.                   2 AA patareid hoiavad seadme BC 40 töös ja seiklusteks valmis.                   

Ümbritseva täiustatud nähtavus.

LIHTNE PAIGALDADA

Paigaldamine on kiire ja lihtne – sa ei vaja ei puuri ega juhtmeid. Ühenda kinnitus oma sõiduki toruraami, plaadi või kaitsepuuri külge ja klõpsa kaamera paika.

              

TOIMIB NAVIGATSIOONISÜSTEEMIGA

Paarista oma BC 40 juhtmevabalt oma ühilduva Wi-Fi®-võimekusega Garmini navigatsioonisüsteemiga1 ning näed kaamerapilti otse oma navigatsioonisüsteemis.

                       

PATAREITOIDE

Sa ei pea seadet BC 40 sõiduki toiteallikaga ühendama. Lihtsalt sisesta 2 AA patareid (soovitatavalt liitiumioon patareid, müüakse eraldi) ja oledki valmis.

SELGE VAADE

BC 40 edastab andmeid kuni 13 m (43 jala) laiuses vahemikus, et esitada sõiduki ette või taha jäävast lai ja selge pilt.

HÄÄLJUHTIMINE

Kasuta lihtsaid häälkäskluseid, nagu „Esita video,“ et esitada BC 40 kaamerapilt oma navigatsioonisüsteemis1. (Hääljuhtimine pole kõigis riikides saadaval)

VASTUPIDAVA DISAINIGA

BC 40 on vastupidav ja veekindel (veekindlust on hinnatud näitajaga IPX7) ning sobib kasutamiseks ka keerulisel maastikul ja rasketes ilmaoludes.

                 

Avasta tundmatud rakendusega Tread™.

LISATEAVE

Oma sõiduki tarvikuid juhi Garmini rakendusega PowerSwitch™.

LISATEAVE

 
karbis sisaldub
  • BC 40
  • Bracket mount
  • Documentation
 
tehnilised andmed

General

Physical dimensions WxHxD: 158.5 cm x 21.8 cm x 24.9 cm
Weight 58.9 g
Battery 2 AA (lithium recommended, not included)
Battery life Up to 3 months (average life)
Water rating IPX7

Camera features

Camera Resolution Up to 720p (with compatible Garmin sat-nav)
Field of View 160 degrees
Frame Rate Up to 15 FPS
Backup camera compatible Yes (with compatible Garmin sat-nav)
Wireless Transmission Distance Up to 13 metres

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0