Forerunner 935

Reduced price!

369,99 €

Kuumakse al. 14.77€

399,99 €

-30,00 €

Lisa võrdlusesse

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Premium GPS jooksu/triatlooni kell randmelt pulsi mõõtmisega¹

 • Laiendatud jooksmise ja multispordi funktsioonid mugavas ja kerges, kõigest 49gr. kaaluvas kellas
 • Sisseehitatud baromeeter/kõrgusemõõtja ja magnetkompass aitavad sul õigel rajal püsida (k.a. mägironimine)
 • Hindab su füüsilise vormi ja soovitab õige treeningu koormuse ning näitab arenemist
 • Pakub paremaks arendatud jooksu-, rattasõidu- ja ujumise dünaamika² parameetreid k.a. pinnaga kokkupuuteaeg, sammupikkus jpm.
 • Hindab treeningu olukorda, FTP ja VO2 max’i
 • Aku kestvus: kuni 2 nädalat kella reziimis, kuni 24 tundi GPSi kasutades ja kuni 50 tundi UltraTrac™ reziimis

At a Glance

Sobib igasse olukorda

Kergel ja mugaval Forerunner 935 GPS jooksu/triatloni kellal kasutatakse kiiresti vahetatvaid QuickFit™ kellarihmasid, saad sobitada sama kella erinevateks sündmusteks valides sportliku silikonrihma, klassikalise nahkrihma või hoopis metallrihma.

QuickFit bands

Kõik sinust su enda käel

Kas treenid efektiivselt? Forerunner 935 jälgib treeningut ning taastumist. Tead paremini planeerida võistlusi ja treeningtsükleid. Treeningu staatus on uus võimekuse jälgimise tööriist, mis hindab automaatselt hiljutiste treeningute ajalugu ning võimsusnäitajaid, et anda tagasisidet, kas treeningud on sobivad. Uus anaeroobse treeningu mõõtja toob nähtavale ülevaate kriitilise tähtsusega treeningandmetest, andes tagasisidet selle kohta, kuidas trenn mõjutab üldist võimekust areneda veelgi paremaks. Nüüd saad suisa vaadata oma üldist treeningkoormust, mis mõõdab trenni mahtu viimase seitsme päeva põhjal ja võrdleb andmeid optimaalse kehalise võimekuse ning treeningute ajalooga.

Training Status

Analüüsi arengut

Forerunner 935 mõõdab olulisi jooksuparameetreid, mida saad kasutada oma võimekuse analüüsimiseks. Biomehaanilised andmed, nagu kadents, sammupikkus, pinnakontakti aeg ja tasakaal, vertikaalsiire ning vertikaalsiirde suhe on põhilised näitajad parima vormi saavutamisel. Need andmed saadakse pulsivööga või kompaktse jooksudünaamika anduriga, mille saad klambriga kinnitada vöökohale. Ühtlasi, kasuta ära ka omadusi, mida Forerunner 935 pakub jalgrattasõiduks ja ujumiseks. Vees jälgib Forerunner 935 distantsi, tempot, tõmmete arvu ning veelgi enamat.

Running Dynamics Pod

Suurem aku kestvus

Forerunner 935 aku kestab kuni 24 tundi GPS režiimis ning kuni 50 tundi UltraTrack režiimil. Kui kasutad kella igapäevase nutikellana, on ühe laadimisega aku eluiga kuni 2 nädalat.

 

Jooks, sprint, ujumine, rattasõit, triatlon

 

Forerunner 935 võimaldab vahetada alasid lihtsalt ja kiirelt tänu sisse-ehitatud aktiivsusprofiilidele, nagu jooksmine (sise/välis), rattasõit (sise/välis), ujumine (bassein/avavesi), murdmaasuusatamine, sõudesport, maastikujooks, matkamine, jõutreening ning veel paljudel teistel aladel.

Mitmikaladel, nagu duatloni/triatloni võistlused, võimaldab Auto Multisport režiim vahetada alasid ühe nupuvajutusega. 935 sobib edasijõudnud treeninguteks joostes, rattaga sõites ning isegi basseinis ujudes. Loo endale sobiv treening ning lae tasuta alla Garmin Connect™ online treeningkommuun. Seejärel analüüsi oma viimaseid sooritusi otse telefonirakendusest või jaga neid pere ja sõpradega motivatsiooni lisamiseks.

Training Status

Nutikad ühendused

Ühendades kella kokkusobiva nutitelefoniga, võimaldab Forerunner 935 automaatselt sünkroonida andmeid Garmin Connectiga, juhtida muusikat ning enamgi veel. Võimalda oma lähedastel elada kaasa jooksudele ja sõitudele reaalajas läbi LiveTrack'i - või kasuta GroupTrack'i mis võimaldab otse jälgida oma trennisõpru. Forerinner 935 võimaldab ka otse pilvest andmete vahetamist läbi Wi-Fi® ühenduse.

Pulsi mõõtmine

Randme pulsiandur on ideaalne valik, kui soovid liikuda ilma piiranguteta võistlusel, aga Forerunner 935 annab võimaluse saada veelgi rohkem tagasisidet kokkusobiva pulsivööga. Rinnakul kasutatav pulsivöö (näiteks HRM-Run™ või HRM-Tri™) avab veel rohkem professionaalset tagasisidet, nagu näiteks laktaadi lävend ning pulsi varieerumine stressi testimisel.

Training Status

GPS ja GLONASS navigaator

Mine kuhu soovid - tänu GPS ja GLONASS toele jälgid oma liikumist ka keerulisemates oludes. Õigel teel aitab püsida sisseehitatud magnettkompass ning kõrgusinfot jagab sisseehitatud baromeeter.
Lisaks triatloni, matkamise, sõudmise, golfi, suusatamise, aerusurfi ning muude spordialade tugi.

Kujunada oma 935

Forerunner 935 GPS jooksu ja triatloni kell vahetab automaatselt andmeid Garmin Connectiga - Garmini tasuta spordikeskkond, kus saad vaadata ja analüüsida oma progressi ning isegi jagada tulemusi sotsiaalmeedias. Logi sisse Garmin Connect’i läbi arvuti või lae alla Garmin Connect™ Mobile telefonirakendus kokkusobivasse nutitelefoni. Samuti saad isikupärastada oma kella erinevate infoväljadega, tasuta sihverplaadi vaadetega NUUN-ilt ning isegi laadida alla ja kasutada rakendusi nagu Uber ja Accuweather, mis on kõik allalaetavad Connect IQ™ kaudu.

Lisaks

See kell saab partneriks igapäevases taastumisprotsessis töötades aktiivsusmonitorina, mis jälgib samme, kaloreid ning une kvaliteeti. Kell ühildub ka Varia™ jalgrattaseadmetega, seal hulgas tahavaate radariga, nutikate jalgrattatulede ja Varia Vision™ otsevaate ekraaniga. Muuda oma jalgrattavarustus täielikuks meie pedaalide jõuanduritega Vector™ 2 ja Vector™  2S . Vector 2 ühildub Sinu Forerunneriga, et anda tagasisidet võimsuse, kadentsi, parema/vasaku tasakaalu ja rattasõidu dünaamika kohta, mis näitavad kuidas ja kus oled kõige tugevam.

Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile

Strava Live Segments

Võistlus iga päev

Saa ekstra tõuge, mida vajad oma tulemuste ületamiseks, Strava Live Segments-ist. Strava Premium kasutajad saavad sünkroonida jooksu ning jalgrattasõidu lõigud oma 935 kellaga reaalajas tagasisideks. Ühtlasi saad märguanded lõikude alguses ja lõpus, vaadata edetabeli järjestust ja näha, kui palju käesolev pingutus erineb isiklikust rekordist.

TrainingPeaks

Ideaalne treening. Koos TrainingPeaks Connect IQ rakendusega saad avada oma päevase trenni otse Forerunner 935 peal. Seejärel lase seadmel juhendada treeningut reaalajas ning saavuta intensiivsuse eesmärgid ja intervallide kestused TrainingPeaks abiga. Peale treeningut vahenda andmed automaatselt tagasi TrainingPeaks-i detailseks jõudluse analüüsiks ning mõõda oma progressi eesmärgi suunas.

Kell mis pakub rahulolu

Ole kartmatu asudes teele või rajale ning isikupärastades oma 935 Road ID infoplaadiga (müügil eraldi). See kinnitub lihtsalt kellarihma külge ning sisaldab olulist meditsiinilist infot Sinu kohta koos hädapäraste kontaktidega juhuks, kui peaksid sattuma treeningu ajal raskustesse. On väga lihtne aidata ennast ning oma lähedasi sellega, et nad saavad ennast rahulikult tunda, kui kodust väljud.

1Activity tracking accuracy
2When used with Running Dynamics Pod (sold separately) or HRM-Run or HRM-Tri monitor; included with some models, sold separately on others
3See Garmin.com/ble for a list of compatible smartphones

Wi-Fi® is a registered trademark of the Wi-Fi Alliance.

 
tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed                                47 x 47 x 13.9 mm
Ekraani mõõtmed  (30.4 mm) diameter
Ekraani resolutsioon 240 x 240 pixels
Värviline ekraan Jah
Kaal 49 g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus kuni 60 tundi UltraTrac,ilma GPS ja OpticalHR
kuni 24 Treening reziimil(GPS ja OpticalHR),
kuni 14 days in watch mode, including activity tracking, smart notifications and optical HR tracking
Veekindlus 5 ATM (50m)
GPS Jah
GLONASS Jah
Kõrgtundlik vastuvõtja                                                    Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Gyroscope Jah
Termomeeter Jah
Smart teavitused Jah
Vibra alarmid Jah
VIRB® juhtimine Jah
Timer Jah
Kella funktsioonid Kellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused


 

Outdoor features

Preloaded outdoor recreation profiles                              Hiking, Climbing, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding,
Rowing, Indoor Rowing, Jumpmaster, Tactical
Point-to-point navigation Jah
Bread crumb trail in real time Jah
Back to start Jah
TracBack® Jah
UltraTrac™ mode Jah
Elevation profile Jah
Distance to destination Jah
Barometric trend indicator Jah
Storm alert Jah
Trail run auto climb Jah
Vertical speed Jah
Total ascent/descent Jah
Compatible with BaseCamp™ Jah
GPS coordinates Jah
Projected waypoint Jah
Sight 'N Go Jah 
Area calculation Jah
Hunt/fish calendar Jah
Sun and moon information Jah
Dual grid coordinates Jah

Jooksu funktsioonid

Virtual Pacer™ (võrdleb hetke tempot soovituslikuga) Jah
V02 max Jah
Taastumise nõustamine Jah
Jooksu ennustaja Jah
Jooksu dünaamika Jah
Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta) Jah
Isiklikud rekordid Jah

 

Jalgratta funktsioonid

Vector™ jõuanduri tugi Jah
Mitme ratta profiilid Jah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi Jah

 

Jooksu & Jalgratta funktsioonid

Pulsivöö tugi Jah, randmest
Jalaanduri tugi Jah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
Virtual Racer™ (võistle teiste tegevustega) Jah
Courses (võistle eelnevate tegevustega) Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Automaatne ringide lugemine Jah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal Jah
Multi-sport (spordiala vahetus ühe nupuvajutusega) Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost) Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah
Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad) Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele) Jah
Infoväljade muutmine Jah
Jõu andurite tugi (kuvab sobivate ANT+™-jõu andurite infot) Jah 
Group LiveTrack Jah
productSpecFitnessAge Jah
Hot keys Jah
Training Effect (anaerobic) Jah
Training Load (your total training load for the last 7 days calculated from estimated EPOC) Jah
Training Status (lets you see if you’re training effectively by tracking your training history and fitness level trend.) Jah

 

Golfi funktsioonid

Yardage to F/M/B (distance to front, middle and back of green) Jah
Yardage to layups/doglegs Jah
Measures shot distance (calculates exact yardage for shots from anywhere on course) Jah
Digital scorecard Jah
Stat tracking (strokes, putts per round, greens and fairways hit and average shot distance) Jah
Save locations (mark course points of interest for future reference) Jah
Garmin AutoShot™ Jah
Green View with manual pin position Jah
Hazards and course targets Jah
TruSwing™ compatible Jah
Round timer/odometer Jah

 

Ujumise funktsioonid

Basseinis ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Ujumisstiili tuvastus Jah
Veekogus ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Trenni logi Jah
Puhkeajad Jah

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja Jah
Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal Jah
Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud) Jah
Une jälgimine Jah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugi Jah
Automaatne andmete saatmine arvutisse Jah

 

Lisaks

Lisaks
 • Jookse/kõnni funktsioon: Jah
 • Prognoositav finishi aeg: Jah
 • Võistle teiste tegevustega: Jah
 • Seadistatavad hoiatused: Jah
 • Seadistatav ringi ekraan
 • Wi-Fi®: Jah
 • Connect IQ™ tugi: Jah
 • GPS/GLONASS: Jah
 • ANT+™: Jah
 • Bluetooth®: Jah
 • UltraTrac: Jah
 
karbis sisaldub

Watch Only

 • Forerunner 935 GPS watch
 • Charging cable
 • Manuals

Tri-bundle

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0