Fenix 5X Sapphire

Reduced price!

599,99 €

699,99 €

-100,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Pigista treeningust viimast

 • Ülim multisport GPS’ga nutikell. 5X tuleb koos eelsalvestatud Euroopa topokaardiga ning on täisfunktsionaalne matka-navigaator
 • Karm disain, roostevabaterasest EXO-Antenni raam, sepistatud terasest tagakülg ning safiir lääts tagavad vastupidavuse kõige raskemates tingimustes
 • Eellaetud tegevus- ja spordialade profiilid ning Elevate™ randmelt pulsimõõtmine
 • Treeningu efektiivsuse ülevaade nupuvajutuse ulatuses
 • Ühenduse võimalused2 – Bluetooth’ kaudu otse telefoniga nutiteavituste (meilid, SMS, kalendri jm. meeldetuletused) kuvamiseks kella ekraanil, Wi-Fi tugi (sapphire mudelitel) andmete automaatseks üleslaadimiseks Garmin Connect™ online keskkonda ja erinevate äppide allalaadimiseks Connect IQ™ poest.
 • Välitingimustes kasutamiseks on olemas: GPS ja GLONASS satelliidi vastuvõtja, baromeetriline kõrgusemõõtja, 3-teljeline güroskoobiga kompass.

 At a Glance

 • fēnix 5X – esimene fēnix sarja kell koos täis-värvilise Euroopa topokaardiga lihtsaks ja ülevaatlikuks navigeerimiseks
 • QuickFit rihmad võimaldab kiirelt ja vaevata muuta kella välisilmet –  vaheta kellarihma ilma tööriistadetta
 • 100 meetri sügavuse veekindlusega rahuldab fenix 5 nii sportlase/seikleja vajadusi kui ka esteetidi ilumeeli

Selge kaart igas olukorras

Oled linnas või matkal fēnix 5X varustuses olev kaart aitab orienteeruda ning hoiab sind kursil.

 •         Vajad treeninguks rada? Sisesta soovitud distantsi pikkus – fenix 5X leiab ise lähima ringi ratta või jooksu treeninguks.
 •       Selged juhised kaardil – kui liigud määratud sishtpunkti, ilmuvad ekraanile ärapööramise bännerid, mis juhatavad õigele teele
 •       "Around Me" kaardirežiim näitab kaardil ümberkaudseid asukohti lihtsustatud graafilisel kujul, et võõras keskkonnas navigeerimine oleks lihtsam
 •       Kaardil jooksev info lihtsustab arienteerumist ilma et peksid müüsid sirvima
 •       "GroupTrack" võimaldab silma peal hoida oma sõpradel seiklustel nagu näiteks suusatamine; "LiveTrack" võimaldab aga sõpradel jälgida Sinu tegemisi reaalajas²
fenix hr

Pulsimõõtmine randmelt¹

Garmini Elevate randmelt pulsi mõõtmise tehnoloogia vabastab su pulsivöö kandmisest. Sammulugemise-ja unejälgimise tugi koostöös pulsilugemisega annavavad korraliku aktiivsuse ülevaate.

fenix hr

Sinu suutlikuse hindamine

fenix 5 spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2näitajale. 

fenix hr

Parandatud jooksudünaamika mõõtmine

Saad veelgi täpsemat tagasisidet oma jooksutreeningu kohta. Garmini treeningfunktsioonid annavad kasutajalt täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta¹, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Seal hulgas:

 •         Võimekuse olukord: Peale 6-20 minutilist jooksu võrdleb fenix 5 sinu reaalajas olukorda keskmise treeningtasemega
 •         Piimhappe lävi: Läbi jooksu tempo ja pulsi analüüsi arvutab fenix 5 punkti, kust alates hakkavad lihased kiiresti väsima.
 •         Kadents - sammude arv minutis
 •         Sammupikkus - mõõdab sinu sammu pikkust reaalajas
fenix hr

Vajad rohkem? Paaristades kella HRM-Run™ pulsuvööga, saad lisaks:

 •         Vertikaalsiire - võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites
 •         Vertikaalsiire suhe - erinevus torso vertikaalses liikumises
 •         Pinnakontakti aeg - aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites
 •         Stressitase: fenix 5 mõõdab pulsi variatsiooni kui seista 3 minutit paigal, et anda hinnanguline stressitase. Selle näitaja skaala on 1 kuni 100; madalam tulemus näitab madalamat stressitaset
fenix hr

Golf, sõudmine, ujumine, suusatmine ja palju veel

Peale ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmisalade kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Laua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine. 

fenix hr

Avasta maailma oma enda teid pidi

fenix 5 sari võimaldab ulatuslikku navigeerimist ja teekonna jälgimist, et püsida soovitud rajal. Selleks kasutab kell GPS ühendust koos ABC (altimeeter, baromeeter ja kompass) sensoritega. Sisse-ehitatud altimeeter annab kõrgusinfo, et täpselt mõõta tõuse ja languseid samas, kui baromeeter aitab ette näha ilma muutuseid näidates lühiajalisi õhurõhu trende ja muutuseid. 3-teljeline elektrooniline kompass aitab hoida õiget suunda nii liikudes kui ka paigal seistes. Lisaks on kellale sisse ehitatud güroskoop, mis aitab parendada asukoha täpsust (ja aku eluiga) UltraTrac™ režiimis ning termomeeter aitamaks jälgida muutuvaid ilmaolusid.

Ühenduste lai valik

Kõik fenix 5 seeria mudelid toetavad nutiteavitusi, kui on ühendatud sobiva nutiseadme külge. Võta vastu e-kirju, sõnumeid, kõnesid ja muid teavitusi otse oma randmelt - ükskõik, kas oled matkamas, golfiväljakul või lihtsalt töölaua äärest eemal. Samuti toetab kell automaatset treening- ja aktiivsusandmete üleslaadimist Garmin Connect online-keskkonda, sõprade saavutuste jälgimist ja võimalust oma tulemusi sotsiaalmeedias jagada - kõike seda läbi Garmin Connect keskkonna ning Garmin Connect™ mobiilirakenduse.

Rohkelt rakendusi

Tee fenix 5’st isiklik ese laadides tasuta uusi võimalusi alla otse Connect IQ keskkonnast. Muuda kella sihverplaadi vaateid, lisa uusi andmeväljasid või hangi rakendusi, et näha vajalikku informatsiooni vaid hetkega.

Garmin teeb pidevat koostööd tipptasemel ettevõtete ja arendajatega, et lisada veelgi enam väärtust Sinu fenix multisport kellale. Suured tegijad, nagu Uber, Strava, AccuWeather ning ka paljud teised pakuvad rakendusi ja arendusi võimaldamaks personaalselt sobitada fenix 5 iga kasutaja jaoks paremini kui kunagi varem.

face-it

Sinu enda isikupära omal käel

Saad alla laadida tasuta Garmin Face-It™ sihverplaadi rakendus, et muuta fenix 5 isikupäraseks enda soovitud pildiga oma nutitelefonist. Ainult lae alla rakendus, vali telefonist sobiv pilt, vali meeldivaim kella stiil ja sea see oma sihverplaadi vaateks. See võib olla nii maaliline vaade viimasest matkast kui ka pilt oma armsast kutsikast, Garminiga saad oma kella isikupärastada nii, et see oleks unikaalne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

 
karbis sisaldub
 • fēnix 5X Sapphire
 • Charging/data cable
 • Documentation

The metal band version includes an extra silicone QuickFit™ 26 mm watch band in the box.

 
tehnilised andmed

Põhiomadused                                                                          

Seadme mõõtmed51.0 x 51.0 x 17.5 mm
Ekraani mõõtmed1.2” (30,5 mm) diameter
Ekraani resolutsioon240 x 240 pixels
Värviline ekraanJah
LäätsSafiir 
Kaal98 g. (silikoonrihmaga)
Akulaetav liitium-ioon 
Aku kestvusKuni 24 tundi (GPS režiimis);kuni 100 tundi (UltraTrack režiimis);2 nädalat (kella režiimis)
Veekindlus10 ATM (100m)
GPSJah
GLONASSJah
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Baromeetriline altimeeterJah
Elektrooniline magnet kompassJah
Smart teavitusedJah
Vibra alarmidJah
Muusika juhtimis funk.Jah
Leia mu telefon funk.Jah
NutiteavitusedJah
VIRB®  juhtimineJah
Kella funktsioonidKellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused

Mälu                                                            

Sisemälu12GB
Kasutaja POI (huvipunktid)Jah
Jäljelogi10000 punkti
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti1
Teekondi30

Jooksu funktsioonid                                       

Virtual Pacer™ (võrdleb hetke tempot soovituslikuga)Jah    
V02 maxJah
Taastumise nõustamineJah
Jooksu ennustajaJah
Jooksu dünaamikaJah
Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta)Jah
Isiklikud rekordidJah

Jalgratta funktsioonid                                  

Vector™ jõuanduri tugiJah    
Mitme ratta profiilidJah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi                                  Jah

Funktsioonide kirjeldus                               

Pulsi lugemine Jah(randmelt)
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)Jah
Virtual Racer™ (võistle teiste kasutajate tulemuste vastu)Jah
Courses (tulemuste võrdlemine)Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)Jah
Autolap (automaatselt käivutab uue ringi)Jah
Multi-sport (spordiala vahetus ühe nupuvajutusega)Jah
Auto Multi-sport (aktiivsuse vahetamine 1 nupuvajutusega)Jah
Autoscroll (automaatne andmeväljade kerimine treeningu ajal)Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid)Jah
Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost)Jah
Aja/vahemaa alarmjah
Intervall treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad)Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestusJah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele)Jah
Kohandatavad andmeväljadJah
Power meter tugi (ANT+ andmete lugemine)Jah

Golfi funktsioonid                                       

Arvutab löögi kauguse                     Jah    
Arvutab F/M/B vahemaa Jah      
Layup/dogleg vahemaaJah
Digital score cardJah

Ujumise funktsioonid                                    

                                            
Basseinis ujumise andmed (pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid)Jah           
Ujumisstiili tuvastusJah
Veekogus ujumise andmed (distants, tempo, käetõmbed, kalorid)Jah
Trenni logiJah

Välitegevus                                                        

Kalastus/jahindus kalender   Jah   
Päikese ja kuu andmedJah
Pindala arvutamineJah

Aktiivsusmonitori funktsioonid                            

SammulugejaJah         
Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal   Jah
Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud)Jah
Une jälgimineJah

Garmin Connect®                               

                                               
Garmin Connect™ tugiJah  
Automaatne andmete saatmine arvutisseJah

Lisaks                                                   

Eelsalvestatud jalgratta teede kaart ja topograafiline kaart + üle 40000 golfiväljaku      
Connect IQ™ tugi: Jah
Training effect : 2.0
Training load : Jah
Training status: Jah
Weather alert : Jah
Lactate threshold : Jah
EXO™ antenna (GPS/GLONASS): Jah
Wifi: Jah (Sapphire mudelitel ainult)
ANT+®: Jah
Bluetooth®: Jah
Ilma hoiatused: Jah
UltraTrac: Jah
tempe™ anduri tugi: Jah
TrackBack: Jah
Ski features : Jah
Füsioloogilised mõõtmised: Jah
SUP/sõudmine: Jah
Jalaandur(lisatarvik) : Jah 
Automaatne ringide lugemine: Jah
Aja/distantsi alarm: Jah

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0