Vivofit 3

0,00 €

-0,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Aktiivsuse jälgija kus on  Garmin Move IQ ™ automaatne liikumise tuvastaja

  •   1-aastane aku kestvus
  •   Loeb samme, kaloreid, vahemaad, aktiivse tegevuse aega¹ ning kellaaega taustvalgustusega ekraanil, lisaks jälgib und
  •   Move IQ liikumise tuvastaja salvestab automaatselt päevase aktiivsuse, et hiljem seda analüüsida Garmin Connect™ keskkonnas
  •   Hoiab sind liikvel indikaator- ja helisignaaliga
  •   Automaatselt sünkroniseerib² Garmin Connect’ga, et salvestada ja jagada sinu arenemise kulgu

Teab sinu liikuvust

Garmin Move IQ™ liikumise tuvastajaga vívofit 3 suudab hallata erinevaid tegevusi nagu käimine, jooksmine, rattasõit ja ujumine. Pole vaja kella uuele tegevusele seadistada, vívofit 3 tunnetab muutused su liikumises ning salvestab su tegevuse Garmin Connect’is. Sisene Garmin Connect™’i telefonis või arvutis, et vaadata oma toiminguid detailsemalt, esita väljakutseid ja võistle teiste kasutajatega.

Näitab kellaaega ja aega mil pead end liigutama

Me teame, et liikuda tuleks kogu aeg, kuid vahel see ununeb siiski.Õnneks vívofit 3 ei unusta ning jälgib su liikumist või jõudeolekut kogu aeg. Seega kui kaotad ajataju ja unustad end istuma, annab vívofit 3 õrna signaaliga märku 1 tunni pärast liikumata olekut. Ning iga 15 minuti tagant pikeneb punane vööt ekraanil, mille saad kustutada mõneminutilise käimisega.

24/7 kantav

vívofit 3 jälgib sind 24/7 tänu 1 aasta kestvale patareile. Jälgib su puhkamist une ajal.Ta on veekindel, et saaksid ujuda ja dušši all käia. Lisavarustusena on saadaval erinevat värvi ja stiili rihmasid, et sulanduda sinu rõivastusega.

vívofit 3 Style Collection bands

Stiilne ja funktsionaalne

Funktsionaalsus ei tähenda stiili ohverdamist. Gabrielle and Alexandra stiilsed rihmad tagavad naiseliku ja šiki ansambli igas olukorras. Erikujuga ja -värviga rihmad sobituvad igasuguse stiili ja maneeriga. Rihmade vahetamine on lihtsam kui ümberriietumine - võta vívofit 3 moodul ühest rihmast välja ja paigalda teise. Nii lahendad kõik olukorrad muretsemata.

vívofit 3 Jonathan Adler + Garmin bands

Jonathan Adler + Garmin

Uhkelda oma moetajuga kandes Jonathan Adler + Garmini aksessuaaride kollektsioonist pärinevaid vívofit'i vahetusrihmadega nutivõrusid.

Jonathan Adler'i laitmatu viimistlus ja pühendumus ning Garmini suurepärane reputatsioon on parim lahendus meie nõudlikele spordiarmastajatele.

Ole oma eesmärkidest üle

vívofit 3 hindab ära sinu hetkelise aktiivsuse taseme, seejärel määrab sulle igapäevased eesmärgid. Nagu me märgime verstaposte, jälgib vívofit 3 sinu arenemist ning järk-järgult tõstab nõudmisi sullegi et sa liiguksid tervislikuma elulaadi poole. Jälgi enda arenemist ning võrdle Maailma Tervise Organisatsiooni soovituslike näitajatega.

Tähelepanekuid Garmin Connect'ist

vívofit 3 sünkroniseerib automaatselt kõik sinu päevategevused Garmin Connect'i². See on ainus tasuta rakendus, mis õpib sind tundma et siis pakkuda sisukaid argumente, mis põhinevad tegelikel näitajatel. Ta manitseb sind liikuma kui näeb, et sinu päeva norm ei saa täis praeguse aktiivsuse juures ning hõiskab rõõmust kui oled normi saavutanud. Lisaks saad kasulikke näpunäiteid nagu virtuaalselt treenerilt. Niiet lae alla ja piitsuta end üles. Nüüd sul on igast päevast selgem, kiirem ja parem ülevaade.

¹aktiivse tegevuse aega (Intensity minutes) arvutatakse sinu keskmise aktiivsuse põhjal
²Kui on paaristatud sobiva mobiilse seadmega
³Aktiivsuse jälgimise täpsus

Seadme kandmine ja hooldamine

 
karbis sisaldub
  • vívofit 3
 
tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed21mm x 10.5mm
Rihma pikkus120-175mm (väike)
152-210mm (suur)
Ekraani mõõtmed25.5 mm x 10 mm
EkraanLCD
Kaal25.5 g
PatareiKaks CR1632 patareid
Patarei kestvusKuni 1 aasta
Veekindlus5 ATM (50m)

 

Jooksu funktsioonid

Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta)Jah

 

Pulsi funktsioonid

Pulsivöö tugi (ANT+)Jah (lisavarustus)
Pulsil põhinev kalorite arvestusJah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

SammulugejaJah
Automaatne eesmärk (määrabu sulle igapäev uue sammude eesmärgi vastavalt eelmisele päevale)Jah
Liikumisriba (kuvab kella ekraanil vastavat infot, kui olete kaua istunud)Jah
Une jälgimine (salvestab uneaega ja liikumist unes)Jah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugiJah
Automaatne andmete saatmine Connect keskondaJah

Võrdle 0