Vivoactive HR

0,00 €

-0,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

GPS vastuvõtjaga nutikell randmelt pulsimõõtmisega

  • Õhuke ja kerge GPS nutikell värvilise selgelt loetava puuteekraaniga.
  • GPS, treeningu rakendused jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks, golfiks jm. välistegevusteks.
  • Kohanda kell oma maitse järgi Garmin Connect IQ™ keskkonnas
  • Võtab vastu nutiteavitusi¹ 
  • Aku kestvus kuni 8 päeva² kella reziimis³, GPS-i kasutades kuni 13 tundi.
Montana Banner 2

vívoactive HR Heart Rate Screen

Kõik andmed kogu aeg

Elevate™ tehnoloogiaga mõõdab pulssi otse randmelt.Selle alusesl arvutab vívoactive HR põletatud kalorite arvu ja hindab sinu aktiivsuse taset ning hoiatab sind ülepingutamast.³

Salvestab kõik liikumised

Jooksmine, rattasõit, ujumine, golf, suusatamine ja palju muud koos nutikellaga Vivoactive HR. GPS ja spordi rakendus teevad statistilist analüüsi samal ajal kui nutirakendused² on ühendatud. Kõik see võimaldab sul hoida oma elu tasakaalus. Vívoactive HR jälgib aktiivsust³ läbi päeva: loeb samme,jälgib und ja arvestab aktiivset aega. Vívoactive HR automaat-salvestuse funktsioon salvestab tegevused ka siis, kui unustasid vajutada „Start“ nuppu. Sa ei pea muretsema seadme kestvuse pärast.Laetav aku kestab kuni 8 päeva.GPS-i kasutamisel kuni 13 tundi. 

Pilguheit Garmini ühendusse

Vivoactive HR sünkroniseerib¹ automaatselt Garmini ühenduse.  Garmini ühendus on ainus tasuta rakendus, mis analüüsib ja esitleb tulemusi, et aidata sul saada paremaks kui eile. See sisaldab näpunäiteid, kui sa oled jäänud seatud eesmärgist maha või ergutusi, kui oled eesmärgi ületanud. Lisaks saad kasulikke nõuandeid ekspertidelt, mistõttu on sul justkui virtuaalsed treenerid.

vívoactive HR Last Run Screen

Jooks

Seadme kiirusemõõtur ja GPS salvestavad su jooksu nii siseruumis kui ka väljas. Värinmärguanne näitab määratud pulsisagedust, tempot, jooksu/käimise intervalli jne. Kasutada saab ka Automaatse ringilugemise (Auto Lap) ja Automaatse pausi (Auto Pause) funktsioone. Võimaldab jooksu järgset statistikat, nagu läbitud vahemaa, kalorid, keskmine tempo ja aktiivne aeg.

Rattasõit

GPS jalgratta rakendus mõõdab aega, vahemaad, kiirust ja kaloreid. See sobib kasutamiseks kiiruse ja rütmi anduritega mis mõõdavad sinu treeningu edukust ja intensiivsuse kõikumist päevade lõikes. Samuti sobib kasutamiseks koos Varia® Lights ja Turvalise Sõidu Radariga.

vívoactive HR My Day – Cycling Screen

Ujumine/sukeldumine

Ujumisel salvestatatakse detailne statistika, nagu vahemaa, tempo, tõmmete arv, tõmbe tüüp jne. Ujumise rakendus arvestab sinu efektiivsust (SWOLF), lisab juurde aja ja tõmmete hulga, mis kulub basseini pikkuse läbimiseks.  Intervalli arvutus võimaldab sujuvalt teha paus ja siis teha treeningu kokkuvõte. Treenigu lõpus vaata oma koondandmeid, mis sisaldavad intervalli,  erinevate etappide keskmist ning  üldist aega ja isiklikke rekordeid.

Golf

Mängi iga päev uutel radade,l laadides alla ühe 40 000-st rajakaardist meie golfi radade andmebaasist. Golf rakendus näitab lihtsustatud vaadet väljakust ja aitab jälgida skoori, andes teada kaotusest või eduseisust. PointerFeature rakendus juhib sind õiges suunas ka siis, kui sa ei näe kogu väljakut. See mõõdab nupuvajutusega ka löögikaugust. 

Aerutamine

Kui sulle meeldib aerutamine või sõudmine, siis seadme aerutamise rakendus jälgib ja kuvab kogu sinu liikumist. Vaata tempot, aega, vahemaad ja tõmbeid nii veepeal, kui ka sõude ergomeetril.  

Slaalom/lumelauasõit

Suusatades või sõites lumelauaga mõõdab Vivoactive HR sinu 3-D kiirust.Seade arvutab kiirust ja vahekaugust nõlval, arvestades laius-ja pikkuskraadi. Ta ennustab ette pöörded ja pakub võimalust kasutada Auto Pause funktsiooni, mis peatab taimeri automaatselt, kui sa jääd seisma või istud tõstukis. 

vívoactive HR Smart Notifications Screen

Ole ühendatud

Vivoactive HR vibro-alarm annab märku saabunud teadetest.Vivoactive HR kuvab ilmateate, temperatuuri jne. Lisaks võimaldab seade sul seadistada oma telefoni heliseadeid, positsioneerida oma telefoni, distantsilt kontrollida VIRB® action kaamerat ja annab sinu sõpradele ja perele võimaluse LiveTrack abil jälgida sinu tegemisi reaalajas. Isikusta Vivoactive HR tavalise käekella, andmeväljade, rakenduste ja erinevate tehnikavidinatega Garmini  Connect IQ™ kauplusest.

 

¹Ühendatuna sobiva nutitelefoniga
² Aku eluiga sõltub kasutatava nutitelefoni mudelist
³Aktiivsuse jälgimise täpsus
4Müüakse eraldi.

 
tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed3.8 mm x 38.5 mm x 8.0 mm
Ekraani mõõtmed28.6 mm x 20.7 mm
Ekraani resolutsioon205 x 148 pikslit
PuuteekraanJah
Värviline ekraanJah
KaalIlma rihmata: 18.0 g
Rihmagas: 38.0 g
Akulaetav liitium-ioon
Aku kestvusKuni 3 nädalat (10 tundi GPS režiimis)
Veekindlus5 ATM (50m)
GPSJah
GLONASS
Altimeeter
Magnet kompass
Jah
Jah
Jah
Smart teavitused (kuvab ühendatud telefoni saabuvad sõnumid, kõned jne)Jah
Vibra alarmidJah
Muusika juhtimineJah
Leia mu telefon funktsioonJah
VIRB® kaamera juhtimineJah

 

Jalgratta andurid

Kiiruse- ja pedaalipöörete anduridJah (lisavarustus)

 

Jooksmise funktsioonid

PulsivööJah (lisavarustus)
Tempo alarmidJah
Pulsil põhinev kalorite arvestusJah

 

Ujumise funktsioonid

Basseinis ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid)Jah

 

Golfi funktsioonid

Mõõdab löögi distantsiJah
Distantsi kuni F/M/BJah
Distantsi kuni layups/doglegsJah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

SammulugejaJah
Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjalJah
Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud)Jah
Une jälgimineJah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugiJah
Autom. sync  arvutigaJah

 

Lisaks

Lisaks
  • Ühendub sobiva nutitelefoniga (bluetooth 4.0) ja kuvab sissetulevaid kõnesid, sõnumeid jne.
  • Andmeväljad kella ekraanil: päevased sammud, päevane eesmärk, liikumisriba, distants, kalorid, kellaaeg ja kuupäev, pulss (vajalik pulsivöö), , VIRB® kaamera juhtimine, muusika juhtimine
  • Kuvab pulssi ja pulsitsoone: Jah
 
karbis sisaldub
  • vívoactive HR
  • Arvuti-/toitejuhe

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0