echoMAP CHIRP 72sv

Reduced price!
010-01574-01

1 199,00 €

1 249,00 €

-50,00 €

Tähelepanu: viimased tooted laos!

- +

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Naudi kalapüüki

 • 7-tolline nuppudega juhitav ekraan
 • Merekaartide tugi - sõida uutes vetes nagu "vana kala"
 • 1 microSD kaardipesa
 • Sisseehitatud 5 Hz GPS vastuvõtja uuendab asukohta 5 korda sekundis
 • Kuvab mootori ja laeva süsteemide nätajaid läbi NMEA 2000 interface'i.

Lihtsalt paigaldatav 7" echoMAP CHIRP 72sv tuleb komplektis koos lainurk CHIRP ja CHIRP DownVü/SideVü ahterpeegli anduriga, mis koos eelsalvestatudQuickdraw Contours kaardistamisprogrammiga võimaldab hetkega luua oma HD kaarte 30cm isobaatidega.
   Ekraani saab kinnitada armatuurile kaasaoleva kronsteinile või sisselõigata. Ekraani eemaldamisel jäävad kõik juhtmed kronsteini nii, et tagasipanemisel lähevad kõik pistikud ise paika.

Garmin CHIRP eelised

echoMap CHIRP 72sv sisseehitatud CHIRP sonar tehnoloogia on nüüdsest kõigile kättesaadav ja enamusele kalastajatele taskukohane. CHIRP tagab üliselge  ja kõrge lahutusega pildi veealustest objektidest. Samuti on tal sonari salvestus valmidus, mis kirjutab ülesni sügavuse kui ka kaardinäidud. Salvestusi saab vaadata HomePort™ programmis. Andmeid saab jagade sobivate seadmete vahel kasutades andme kaablit.

Teravaima pildiga skanneeriv sonar

Garmin CHIRP DownVü skanneeriv sonar annab fotograafilse kvalitediga pildi kuni 225 meetri sügavusele paadi alla. Suudad selgelt eristada veealuseid konstruktsioone, objekte ja muidugi kalu. Traditsiooniline Garmin HD-ID™ sonar ja DownVü/SideVü skanneeriv sonar on paigaldatud ühte anduri kesta. HD-ID ühtib Minn Kota® ja MotorGuide® trollingu mootoritesse integreeritud anduritega.

Oma HD kaartide loomine

Quickdraw Contours on mugav vabavara mis on juba sinu echoMAP CHIRP 72sv paigaldatud. Programm löoob ekraanil sinu isikliku HD kalastuskaardi 30cm isobaatidega (sügavuse konuurid). Säilita andmed endale või jaga sõpradele ja teistele Garmini kasutajatele. Mingeid erilisi oskusi ja teadmisi pole vaja lihtsalt sõida ja püüa kala kui Quickdraw Contours koostab kaarte. Ei ole mingit ootamist ja andmete edastamist kaarditootjatele toode on koheselt olemas ja kasutamisvalmis. Kasuta koos suvalise Garmin Panoptix™, HD-ID sonar, CHIRP, DownVü  või NMEA 2000 ühilduva -anduriga. Kui pardal on rohkem sonareid valib Quickdraw Contours automaatselt seadme parima tulemi loomiseks ja esitamiseks.

Suuna ja asukoha uuendamine 5 korda sekundis

Kiire ja tundlik 5 Hz GPS/GLONASS vastuvõtja värskendab asukoha ja suuna andmeid 5 korda sekundis mis loob sujuva kursori(sinu paadi kujutis) liikumise ekraanil. Nii saad kiirelt ja täpselt määrata ja navigeerida kuni 5000 salvestatud kasutaja punktini.

Võta echoMAP kaasa

Kui lahkud paadist saad oma echoMAP kiirelt ja turvaliselt kaasa võtta, eemaldades ta ühe liigutusega kronsteinist. Sama moodi saad selle ka tagasi panna kuna kõik juhtmed on kronsteinis fikseeritud.

Kasuta parimaid merekaarte

microSD™ kaardi pesa võimalda kasutada juurdehangitud BlueChart®g2 või BlueChart® g2 Vision® kaarte. Vision® kaartide kasutamine tagab autommatse teekonna loomise arvestades paadi parameetreid, sina pead ainult määrama sihtkoha ülejäänud teeb plotter. 

Parandatud automaatne marsruutimine

Sisesta sihtpunkt ja patenteeritud Garmin Auto Guidance tehnoloogial loodud programm otsib kiireima ja turvalise teekonna. Teekonda kuvatakse selge ereda joonega mis võimaldab ka endal veenduda teekonna ohutuses.
Parandatud Version 2.0 võimaldab salvestatud teekonnale lisada punkte (peatused, orientiirid) vaadelda/uurida teekonnaga piirnevaid ohtlike objekte. Kui alusel on süsteemi ühendatud autopiloot juhib plotter paati mööda kinnitatud teekonda. Lisaks näitab programm saabumisaega suvaliselt valitud punkti (oluline liiklemisel avanevate sildadega piirkonnas). Salvest oma huvitav teekond BlueChart g2 Vision andmetega SD kaardile.

GPX punktide ülekandmine

Kui sul on punkte, jäjgi või teekondi muude tootjate või Garmin käsiseadmes  siis nüüd saad need ülekanda omauude Garmini plotterissee kasutades standardset GPX formaati. GPX on kasutajasõbralik avatud formaat GPS andmevahetuseks erinevatep platvormide ja rakenduste vahel. 

 

Hinnang kajaloodi Echomap CHIRP 92 SV  GARMIN kasutamise võimalustele meresõidus, meregeoloogias ja merearheoloogias.

 

Üldhinnang:

Multifunktsionaalne seade harrastusmeresõitjaile, harrastusmeregeoloogidele ja - merearheoloogidele.

Seade on igale veesõidukile või väiksemale uurimisalusele hõlpsasti paigaldatav, toiteallikaks sobib kas 12V aku või 24v/12v alaldaja. Kui seadme andur (vibraator) ei ole ujuvvahendi põhja alla statsionaarselt kinnitatud, sobib lasta see üle poordi kas omaaegse Jaz kajaloodi reelingu külge kruvitavast klambrist ja metalltorust kronsteini või lihtsa puitprussi abil. Kui kronsteini toestada ujuvvahendi sõidusuuna poolt peenest trossist tõmmitsaga, võib seadet kasutada kiirustel 6-8 sõlme. Optimaalne töökiirus ei peaks ületama 3 sõlme.

Igale harrastusmeresõitjale on suureks abiks kogu maailma mereala hõlmav merekontuurkaart.

Kõigile meresõitjaile on suureks abiks mitmefunktsionaalne, kuni 244 m sügavuseni toimiv suure eraldusvõime ja värvikujutisega kajalood (sonar), mis võib töötada ka külgvaate režiimis.

Merearheolooge abistav külgvaaterežiim annab effekti sügavustel kuni 25 meetrit ja kaugustel kuni 100 meetrit, olenevalt siiski objekti suurusest ja materjalist. Metall peegeldab seadme kõrgsagedusimpulsse puidust palju paremini tagasi. Suurematel sügavustel muutub aparaadi registreeritav objekt üleliia väikeseks ja selle detailid halvasti äratuntavateks.

Teadaoleva veealuse objekti koordinaatide täpseks määramiseks tuleb kajaloodi objekti leidmiseks kasutada vertikaaltraktis. Kuna impulsside kiirtekimp on väga kitsas, võib väiksemate objektide tabamine osutuda aegaviitvaks.

Seadme 9 ´´ displey  sobib kinnitamiseks kas kaardilauale või roolikambri lakke.  Tundlik GPS funktsioon ei vaja eraldi antenni, menüü kaudu saab valida paljusid navigeerimiseks või uurimistööks vajalikke režiime, seadme anduri (vibraatori) kaldenurka muutes saab vaadelda mere põhja iseloomu ka otse ette.

Aluse koordinaadid on igal hetkel fikseeritavad ja salvestatavad MARK klahvile vajatades. Sama klahvi all on ka MOB funktsioon.

 

Ülalnimetatud seadet katsetas 2018. aasta suvel edukalt Eesti Meremuuseumi uurimislaev MARE.

                                                                                         kapten Vello Mäss                                                                                                                operaator  Eero Mäss

New Charts Guarantee  

 
karbis sisaldub
 • echoMAP CHIRP 72sv 
 • Power/data cable
 • Tilt mount
 • Quick-release cradle
 • Flush mount
 • Protective cover
 • Transducer GT52HW-TM
 • Documentation
 
tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed25cmx13.9cmx5.1cm
Ekraani mõõtmed, K x L

15.2 x 9.1 cm; 17.8cm diagonaal

Ekraani resolutsioon, WxH800 x 480 pixlit
Ekraani tüüpWQVGA  Nuppudega juhitav
Kaal0.7 kg
Veekindlus

IPX7 (30 min 1m sügavusel)

AntennSisemine (välisantenni pesa NMEA 2000)
NMEA 2000® Jah
NMEA 0183 Jah
Tarvitatav võimsus

7W (9V-18V)

KinnitusvõimalusedKronstein või tasapinnaline
Garmin Marine Network™

1 Panoptix port

Mälu ja kaardid

Eelsalvestatud kaardid

Ei

Mälukaart

1 microSD™kaart

teekonnapunkte

5000

Teekondi100
Logi50000 punkti; 50 jäljelogi

Plotteri võimalused

 Garmin Sonar ühilduvusJah
 AIS (tracks target ships position)Jah
 DSC (displays position data from DSC-capable VHF radio)Jah
 Hoovuste/mõõnade tabelJah
BlueChart® Mobile 

Ei

Sonari võimalused

Dual-frequency (50/200 kHz) sonarJah
Dual-beam (77/200 kHz) sonar Jah
 Sagedused

CHIRP (low, mid, high)

Traditsiooniline: 50/77/200 kHz

ClearVü: 260/455/800 kHz

SideVü: 260/455/800 kHz

Saatmisvõimsus500 W (RMS) / 4,000 W (peak to peak)
CHIRP sonarJah
ClearVü™Jah
SideVü™

Jah

Maksimaalne sügavus

700 meetrit @ 77 kHz, magedas vees

335 meetrit @ 77 kHz, soolases vees

(sõltub põhja ja vee omadustest)

Bottom lock (shows return from the bottom up)Jah
Vee temperaturi näit ja salvestamine Jah
Sonari salvestamineJah
Sonari pildi kerimineJah

Kalastuse võimalused

Ekraani jagamineJah
Ultrascroll® (skanneerimine suurel kiirusel)Jah
Fish Symbol ID (kala sümbol)Jah
AutoGain Technology (automaatne signaali võimendamine)Jah
Adjustable depth line (määrab objektide sügavuse)Jah
A-scope (reaalajas kala näitamine kui ta läbib kiirt)Jah
Vee temperatuuri näitJah

Lisaks

Lisad
 • Kinnitus
 • sisemine GPS
 • Punktide märkimine
 • Tegelik kurss (COG)

Ühenduvus

Anduri pinnide arv12
NMEA 0183 input port

1

NMEA 0183 output port

1

Video sisendEi
Video väljundEi
Juhtmevaba side

Ei

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0