Garmin Swim

Reduced price!
010-01004-00

119,00 €

149,00 €

-30,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Lõpeta ringide lugemine. Las seda teeb sinu eest Garmin Swim. Uus ujumiskell, mis on spetsiaalselt loodud kasutamiseks basseinis¹ mõõtes sinu läbitud distantsi, tempot, käetõmbeid ja palju muud.

Kinnita käele ja hüppa vette

Directions

Garmin Swim on kohe karbist võttes valmis - lihtsalt sisesta basseini pikkus ja alusta treeningut. Kella erakordne disain ei aeglusta sinu ujumist. Kuna kella patarei on vahetatav, oled alati trenniks valmis (seade kasutab tablettpatareid CR2032, kestab 1a.).

Keskendu treeningule

Garmin Swim sinu randmel, saad keskenduda oma tehnikale, selle asemel, et ringe lugeda. Seade automaatselt teab, millist ujumisstiili sa kasutad ja jälgib distantsi, vahemaad, kiirust ja palju muud. Mõne nupulevajutusega saad alustada harjutust või ajastatud treeningut ilma, et peaksid pidevalt jälgima basseinis kella. Garmin Swim arvutab isegi sinu SWOLF punktisumma, mis aitab hinnata sinu ujumine tõhusust - ideaalne kõikidele ujujatele. Seadmel on 6 nuppu, nii saab igat funktsiooni kasutada kiiresti ja lihtsalt.

Motiveerib 

Õhuke ja piisavalt atraktiivne, et kanda igapäevaselt - Garmin Swim on sinu isiklik meeldetuletus, et oma eesmärkidele truuks jääda. Et aidata sul püsida motiveeritud, kuvab kell nädalas kogunenud distantsi kellaaja näidu all. Kell suudab ka kuvada kahte ajatsooni ja alarme.

Analüüsi ja jaga oma treeninguid

Garmin Connect

Kui treening tehtud, jätkab Garmin Swim tööd. Ta laeb juhtmevabalt treeningu andmed sinu Garmin Connect lehele kohe, kui satud arvuti tegevusraadiusesse - nii saad igal ajal andmeid hiljem vaadata ja analüüsida. See kõik tänu ANT+™juhtmevabale tehnoloogiale ja USB pulgale, mis on sinu kella komplektis. Pole juhtmeid, käsitsi üleslaadimist, pole muret. Garmin Connect lehel saad näha oma tegevusi kaardil, vaadata ringi aegu ja avastada teiste kasutajate tegevusi ning palju muud. Garmin Connect on ühilduv Mac ja Windows arvutiga.

¹Loeb ringe 20m või pikemates basseinides.

 
karbis sisaldub
  • Garmin Swim
  • USB ANT andmete edastus pulk
 
Tehnilised andmed

 

Põhiomadused

Seadme mõõtmed4.8 x 1.3 x 4.4 cm
Ekraani resolutsioon55 x 31 pikslit
Kaalt40.0 g
PatareidCR2032
Patarei kestvuskuni 1 aasta
Veekindlus5 ATM (50m)
Kella funktsioonidKellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused

 

Ujumise funktsioonid

Basseinis ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid)Jah
Ujumisstiili tuvastusJah
Trenni logiJah
PuhkeajadJah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugiJah
Automaatne andmete saatmine arvutisseJah

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0