Forerunner 910XT HR

010-00741-21
Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Sa ujud, sõidad rattaga, jooksed? Su kinnisidee on info ja detailid. Meil samuti. Ja me just täiustasime sinu uut treeningu kaaslast. Forerunner 910XT on ainuke kõik-ühes, GPS sprodikell, mis annab täpsed ujumisandmed ja treeningu distantsi, kiiruse, kõrguse  ja pulssi jooksmise ning ratta sõiduks. Seadmel on moodne sportlik disain, mugav randmerihm ja kergesti loetav ekraan.

Hüppa sisse

Disainitud ujumiseks nii sise- kui välitingimustes, Forerunner 910XT on veekindel kuni 50m sügavust. See on meie esimene multi-sport kell, mis pakub detailset ujumisinfot - sisaldab ujumise distantsi, käetõmbe tuvastus, käetõmmete arvu, ja basseini pikkust. Samuti arvutab seade sinu SWOLF skoori, mis aitab hinnata ujumise tõhusust. Forerunner 910XT vastupidav disain ja lihtne kasutajaliides teevad kella sobilikuks kasutamiseks ka teiste veespordialade harrastajatele nagu kanuutamine.

Forerunner 910XT-l on sisseehitatud GPS vastuvõtja, tänu millele salvestab seade sinu marsruudi ning sul on hiljem võimalus seda vaadata meie tasuta veebisaidiltGarmin Connect™. See võimaldab sul analüüsida oma ujumise viise ja muuta tehninkat, kui selleks on vajadus.

Pingevaba üleminek
Vahet pole, kas teed trenni või võistled - iga sekund loeb - Forerunner 910XT võimaldab sul sujuvalt minna ühelt spordialalt teisele. Automaatne multi-sport funktsioon laseb sul muuta spordiala vaid ühe nupu puudutusega, nii ei kaota sa väärtuslike sekundeid kella seadistamise peale. Lisavarustusena pakutav kiirkinnitus laseb sul lihtsalt tõsta seade randmelt rattale.

Proovi ka maapinnal
Forerunner 910XT pakub sarnaseid võimalusi, mida Garmini tippseeria jalgratta kompuutrid ja jooksukellad, et täpselt salvestada sinu aega, distantsi, kiirust, pulssi ja palju muud. Forerunner 910XT on meie esimene multi-sport kell, millel on baromeetriline altimeeter, et saada ülitäpselt kõrgusinfot koos tõusude ja languste kraadidega. Seadistatavad andmeväljad lasevad sul isikupärastada mitut treeninglehekülge vastavalt spordialale. Lisa vibratsiooni hoiatused, et anda vaikselt teada - kui läbid vahepunkti; on aeg toituda või vajad tagasisidet, et püsida oma eesmärkidele lähedal. Koos nende tipp funktsioonidega ja aku kestvusega kuni 20 tundi on Forerunner 910XT ideaalne atleetidele, kes treenivad Triatlonideks.

Vii oma treening järgmisele tasemele
Täpsemateks treeninguteks saad oma Forerunner 910 XT-ga ühendada ANT+ sensoreid, näiteks lisavarustusena müügil olevat Kiiruse-pedaalipöörete andurit jalgratta sõiduks või pulsivööd (komplektis kaasas). Samuti saate jälgida oma kehakaalu, keha rasva protsenti, keha veesisaldust ja kuute muud näitu, kasutades Forerunner 910 XT koos TANITA BC-1000 keha koostise kaaluga. Näidud salvestatakse Forerunner 910XT-sse ning saadetakse automaatselt Garmin Connect ™ keskkonda, kui arvuti on seadme läheduses.

Forerunner 910XT on ühilduv ka ANT+ jõuanduritega nagu Garmin Vector™ - pedaali põhine jõuandur.

Plaani, anlüüsi ja jaga
Võta oma treeningust maksimum laadides oma andmed Garmin Connectkeskkonda. Seal näed oma treeningut kaardil koos täpsete andmetega. Sa saad Connecti kasutada ka, et planeerida uusi marsruute ja treeninguid. Sammuti on võimalik tutvuda teiste kasutajate saavutustega. Tänu ANT+ tehnoloogiale saadab Forerunner 910XT automaatselt andmed lähedal asuvasse arvutisse, millel on ANT+ pulk ühendatud. Mac® ja Windows ühilduvus.

¹Kella on küll veekindel, kuid pulsi andmeid ei saadeta vee all.

 
karbis sisaldub
  • Forerunner 910XT
  • Premium pulsivöö pehme rihmaga
  • Toalaadija
  • Laadijajuhe
  • USB ANT andmete edastus pulk
  • Rihma pikendus
 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus5.4 x 6.1 x 1.5 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus3.3 x 2.0 cm
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus160 x 100 pikslit
Kaal72g
Akulaetav liitium-ioon
Aku kestvuskuni 20 tundi
VeekindlusJah (50m)
GPS vastuvõtjagaJah
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah

Kaardid ja mälu

Ringide ajalugu1000 Ringi
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti100

 Võimalused

Automaatne andmete kerimine treeningu ajalJah
Jõu anduriga ühilduvJah
Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost)Jah
Garmin Connect™ ühilduvJah
Pulsil põhinev kalorite arvestusJah
Multi-sport (spordiala vahetus ühe nupuvajutusega)Jah
Vibra alarm: (vali hoiatustoonid või/ja vibra alarm)Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid)Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)Jah
Kiiruse/pedaali rütmilugejaJah (lisavarustus)
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)Jah
Automaatne andmete saatmine arvutisseJah
Ühilduv Garmin Training Center tarkvaragaJah
Treeningud (võistle eelmiste treeningutega)Jah
PulsivööJah (Premium pulsivöö pehme rihmaga)
Automaatne ringide lugemineJah
JalaandurJah (lisavarustus)
Baromeetriline altimeeterJah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)Jah
Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad)Jah
Infoväljade muutmineJah
SpordikellEi
LisaksUjumis andmed( käetõmmete arv, basseini pikkus jne.) : Jah / /Garmin Connect ja Garmin Training Center on ühilduvad Windows® XP või uuemaga ning Intel-põhinevad Mac OS 10.4.11 või hilisem koos Safariga.
Training EffectJah
Virtual Racer™Jah                

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0