Edge 810

0,00 €

-0,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

See on sinu Edge

Puuteekraaniga Edge 810 on mõeldud jalgratturile, kes tahab kõike - navigatsiooni-ja treeningfunktsioone ühes seadmes. Edge 810 pakub lisafunktsioone, kui ühendada see nutitelefoniga, sealhulgas live treeningu jälgimist arvutis, sotsiaalmeediasse jagamist (jaga oma treeningut facebooki) ning ilmateadet. 810 toetab detailseid navigeerimis ja topo kaarte, nii saad seadet kasutada igal võimalikul ajal. Tänu sellele, et Edge 810 on GPS-toega, annab ta sulle täpsed andmed ja navigeerimisvõimalused kõikjal maailmas.

Edge Web Site

Jälgi igat detaili

Lisaks kaardi võimalusele salvestab Edge 810 sinu läbitud vahemaa, kiiruse andmed, tõusud / laskumised, treeningtaseme jne. Edge 810 toetab ka ANT + ™ andureid, mis mõõdavad südame löögisagedust ², kiirust / pedaalipöördeid ² ja võimsust ³. Aktiivsete profiilide funktsioon võimaldab sul kohandada andmeväljad ja seadme sätted vastavalt tegevusele nagu maantee-, mägi-või universaal treeningud. Vaheta profiile lihtsa näputõmbega puuteekraanil ja seade kuvab sulle just neid andmeid, mida hetkel vajad.

Püsi ühenduses

Edge 810 pakub ka bluetooth funktsiooni, kui seade on ühendatud sinu nutitelefoni (Apple ® või Android ™) ja Garmin Connect ™ Mobile app-ga. See võimaldab saata põhjalikku ja täpset sõidu infot otse Garmin Connect lehele. Edge jälgib andmed ja saadab need telefoni Bluetooth ®-ühendust kasutades. Püsi ühenduses ja jaga kõiki detaile oma sõidust sõprade, perekonna ja oma sotsiaalmeedia kontaktidega (Facebook,Twitter jne.). Sa saad postitada uuenduse kohe pärast oma sõidu või võistluse lõpetamist. Loo oma postitus läbi nutitelefoni ning sõidu andmed on juba olemas, tänu Garmin Connect Mobile app-le.

Live Tracking

Live jälgimine

Live jälgimise funktsioon võimaldab sõpradel ja perel jälgida sinu sõitu ja tulemusi reaalajas. Kutsu endale järgijaid, kasutades selleks e-posti või sotsiaalmeediat - et nad saaksid vaadata sinu live andmeid Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, võivad nad klõpsata lingile ja vaadata sinu statistikat ja asukohta kaardil.

Ilm

Saa reaalajas ilmastiku infot, prognoose ja hoiatusi (töötab kindlates piirkondades) otse Edge 810 ekraanil, kui see on ühendatud nutitelefoni ja Garmin Connect mobiili rakendusega. See funktsioon on kasulik pikkadele sõitudele ja sa saad hoida oma telefoni kuivana - kõik ilmaandmed on sul alati käeulatuses.

Traadita andmeedastus

Nüüd saad koheselt salvestada, jagada ja analüüsida iga detaili oma sõidust. Garmin Connect mobiili rakendus võimaldab juhtmevabalt üleslaadida seadmest sõidu kohe peale treeningu lõpetamist. Saad valida, kas sõit laetakse üles automaatselt või käsitsi. Kui sinu sõit on laetud Garmin Connect`i, saavad sinu "jälgijad" neid vaadata. Samuti saad otsida oma radasid ja treeninguid läbi Garmin Connecti ja laadida oma nutitelefoni ning saata oma Edge 810-se. Seejärel saad navigeerida raja algusesse ja kasutada Virtual Partner ®-funktsiooni, et sõita võidu oma eelmise treeninguga.

WeatherOtstarbeks ehitatud rattakompuuter

Pole paremat rattakompuutrit juhatamaks sind treeningutel. Edge 810 on vastupidav, veekindel ja aku kestvus on kuni 17 tundi. Puuteekraani on lihtne kasutada, isegi kinnastega ja märja sõrmega. Paigaldus võimalused hõlmavad etteulatuvat rattahoidikut ja standard rattahoidikuid..

¹Kui ühendatud ühilduva Android või Apple seadmega.

² Kaasas mõne mudeliga, müüakse eraldi teistele mudelitele.

³Kui ühendatud ANT + jõuanduriga

4Tulevased Garmin Connect Mobile uuendused võimaldavad sul uurida ning alla laadida radasid ja treeninguid teistelt Garmin Connecti kasutajatelt.

 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed5.1 x 9.3 x 2.5 cm
Ekraani mõõtmed3.6 x 5.5 cm; 2.6" diag (6.6 cm)
Ekraani resolutsioon160 x 240 pikslit
PuuteekraanJah
Kaal98.0 g
Akulaetav liitium-ioon
Aku kestvuskuni 17 tundi
VeekindlusIPX7 (30min/1m)
GPSJah
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Baromeetriline altimeeterJah

 

Kaart & Mälu

BaaskaartJah
Kaartide lisamise võimalusJah
Mälukaartide lisamise võimalusJah, microSD
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti200
TeekondiPiiratud vastavalt vabale mälule
Ajalugukuni 180 tundi

 

Jalgratta funktsioonid

Kiiruse/pedaali rütmilugeja  tugiJah

 

Jooksu & Jalgratta funktsioonid

Pulsivöö tugiJah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)Jah
Courses (võistle eelnevate tegevustega)Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)Jah
Automaatne ringide lugemineJah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajalJah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid)Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)Jah
Vaheaegadega treenimine
(võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad)
Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestusJah
Infoväljade muutmineJah
Jõu andurite tugi (kuvab sobivate ANT+™-jõu andurite infot)Jah (salvestab sekundi täpsusega)
Temperatuur (näitab ja salvestab temperatuuri sõidu ajal)Jah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugiJah

 

Lisaks

Lisaks

Töö temp: -20°C to +55°C

Smart teavitused: Jah

GLONASS:  Ei

Garmin Connect™ Mobile tugi: Jah

 
karbis sisaldub

Edge 810 Bundle:

 • Edge 810
 • Kiiruse-pedaalipöörete andur
 • Rattahoidikud (2tk)
 • Toalaadija
 • USB arvutijuhe
 • Premium pulsivöö pehme rihmaga
 • Etteulatuv rattahoidik Edge

Ainult Edge 810:

 • Edge 810
 • Rattahoidikud (2tk)
 • Toalaadija
 • USB arvutijuhe
 • Etteulatuv rattahoidik Edge

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0