FR70

Seda toodet ei saa enam tellida!

More details

0,00 €

-0,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Ole motiveeritud ja täida oma treeningu eesmärgid koos FR70 spordikellaga - stiilne spordikell ning treeningu vahend ühes, mis aitab jälgida aega, südame löögisagedust ja põletatud kaloreid. FR70-l on värske uus välimus, erinevad värvid ning mugav rihm.

Treeni siseruumides või väljas
Jõusaalis või väljas olles - FR70 jälgib kogu treeningu andmeid, sealhulgas aega, pulssi, põletatud kaloreid jne. Selle kõige tagab FR70 juhtmevaba ANT + ™ tehnoloogia, mis võimaldab ühendada kella teiste ANT + ühilduvate seadmetega nagu pulsivöö, lisavarustusena müüdavat jalaandurit või muid ANT+ ühilduvat treening varustust.

Sinine FR 70

Jälgi oma tervist
Samuti saate jälgida oma kehakaalu, keha rasva protsenti, keha veesisaldust ja kuute muud näitu, kasutades FR70 koos TANITA BC-1000 keha koostise kaaluga. Näidud salvestatakse FR70-sse ning saadetakse automaatselt Garmin Connect ™ keskkonda, kui arvuti on seadme läheduses.

Kuula oma südant
FR70 ühendub juhtmevabalt kerge, paindliku digitaalse pulsimõõtjaga, tagades kohese tagasiside oma treeningu raskusastme kohta. FR70 jälgib lakkamatult sinu südame lööke minutis ja näitab sinu südame löökide tsooni, et saaksid jälgida ja parandada oma fitness taset.

Mõõdab vahemaad
Tänu ANT juhtmevabale ühendusele saad FR70 jalaanduri (saadaval lisavarustusena) abil jälgida ja salvestada vahemaad ja kiirust nii väli- kui ka sisetingimustes. Kõrgtehnoloogilist kiirendusmõõturit kasutades kogub ja saadab jalaandur täpset teavet sinu liikumise kohta, mis on kohe karbist võttes 98 protsenti täpne enamike kasutajate kohta.

Kasuta ka rattal
Ühendatuna lisavarustuses saadava kiiruse-pedaali pöörete anduriga jälgib FR70 sinu rattatreeningu kiirust ja vahemaad. Kiiruse-pedaali pöörete andur kinnitub kindlalt sinu rattale ja mõõdab pedaalimis rütmi ja ratta kiirust. Sa saad sellega isegi treenida sisetingimustes, sest andur kinnitub tagarattale.

Jaga juhtmevabalt
Pärast treeningut saadab FR70 salvestatud andmed automaatselt arvutisse, kui oled seadmega tööraadiuses. Pole juhtmeid ega kinnitusi. Andmed on kohe saadaval ja valmis analüüsiks, kategoriseerimiseks ja jagamiseks läbi online võrgustiku - Garmin Connect.

 
Karbis sisaldub
  • FR70
  • Premium pulsivöö pehme rihmaga
  • USB ANT andmete edastus pulk
 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmedMeeste: 38 x 55 x 13 mm
Naiste: 38 x 50 x 13 mm
Ekraani mõõtmed20 x 28 mm
Ekraani resolutsioon31 x 56 pikslit
KaalMeeste: 45 g ; Naiste: 38 g
PatareiCR2032
Patarei kestvusKuni 1 aasta
Veekindlus5 ATM (50m)
Kella funktsioonidKellaaeg (12/24h), kalender (päev/kuu), äratuskell

 

Mälu

Ajalugu100 ringi või kuni 20 tundi

 

Jooksu & Jalgratta funktsioonid

Puslivöö tugiJah
Jalaanduri tugiJah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)Jah (jalaanduriga)
Automaatne ringide lugemineJah (jalaanduriga)
Automaatne andmete kerimine treeningu ajalJah
Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost)Jah (jalaanduriga)
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)Jah (jalaanduriga)
Vaheaegadega treenimineJah
Pulsil põhinev kalorite arvestusJah
Infoväljade muutmineJah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugiJah
Automaatne andmete saatmine arvutisseJah

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0