vívosmart™

Seda toodet ei saa enam tellida!

More details

0,00 €

-0,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Aktiivsusmonitor koos nutitelefoni teavitustega

 • Näitab samme, kalorikulu, läbitud vahemaad ja kellaaega
 • Värinmärguanded kõnede, sõnumite ja e-kirjade kohta nutitelefonis
 • Lihtne puutetundlik kasutajaliides
 • Laiskuse märguanne tuletab meelde, et aeg on end liigutada
 • Automaatsed eesmärgid hoiavad sind motiveerituna

Puuduta, et näha andmeid

vivosmart omab kaunist, nähtamatut ekraani, mis ärkab ellu, kui saad teavituse või sa puudutad ekraani. OLED ekraan kumab läbi rihma, et kuvada sinu sammud, läbitud vahemaa, põletatud kalorid, kellaajad ja palju muud.

vivosmart sünkroniseerib automaatselt oma andmed Garmin Connect ™ keskkonda, kui kasutad tasuta rakendust ühilduva Bluetooth ® seadmega. Võid kasutada ka Garmin Connecti arvutist andmete laadimiseks.

Nutitelefoni teavitused

Ole aktiivne ja püsi ühenduses vivosmart kellaga. Iga kord, kui saad sõnumi, e-kirja või keegi helistab sinu ühilduvale Bluetooth-nutiseadmele, vivosmart väriseb õrnalt ja kuvab automaatselt vastavat teavet. Lihtsalt puuduta ja libista sõrmega üle ekraani, et rohkem lugeda.

Kuvab aega ja "Aeg liigutamiseks".

Uuringud näitavad, pikaajalised seisakud nagu istumine laua taga, vähendab keha võimet toota rasva põletavaid ensüüme. Võid seda probleemi vältida, tehes sagedasi lühikesi jalutuskäike päeva jooksul. Ja kui sa peaksid kaotama ajataju ja unustama ennast liigutada, annab vivosmart sellest märku. vivosmart vibreerib õrnalt iga 1 tunni järel, mil oled kohapeal istunud. Lihtsalt kõnni paar minutit ja kell lõpetab vibreerimise.
 

Alati töös

vivosmart jägib sinu edusamme 24/7 ning see töötab 7 päeva ilma akusid laadimata. Määra öö-reziim, kui sa magama lähed ja vivosmart jälgib sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, millal sa voodis rahutult liigutasid ja millal magasid rahulikult. vivosmart fitness-kell on veekindel², võid rahulikult pesemas käia või kõndida vihmas.
 

Individuaalsed igapäevased eesmärgid.

vivosmart õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab seejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivosmart eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme.

 

Püsi ühenduses

vivosmart sünkroniseerib automaatselt sinu andmed ühendatud Bluetooth nutiseadmega päeva jooskul, kui eesmärk on täidetud või kui piisavalt samme on astutud pärast viimast sünkroniseerimist.

 

Püsi liikumises

Kui oled valmis võtma järgmise sammu parema tervise poole, siis vivosmart-l on lisavõimalusi, et hoida sind motiveeritult. Kasuta pulsivööd ¹ koos vivosmart-ga, et salvestada oma südame löögisageduse andmed ja saada täpset infot põletatud kalorite kohta, mis tahes fitness tegevusel nagu jooksmine või jõusaali treening. Täpsemaks kalorite jälgimiseks saad luua konto MyFitnessPal`is ja siduda see oma Garmin Connect kontoga. See võimaldab võrrelda tarbitud kaloreid oma põletatud kaloritega, mida vivosmart arvestab kogu päeva jooksul. Samuti saad Garmin Connect keskkonnas liituda teiste vivosmart kasutajatega ning esitada neile väljakutsed või võistelda sõpradega, teenides virtuaalseid medaleid ja eputada oma saavutustega.

Näita oma tõelist värvi

vivosmart on saadaval kahes suuruses - väike (127-172 mm) ja suur (155-221 mm) - ja erinevates värvides, et sobida teile vastava stiiliga. Bundle komplektis on lisaks kaasas ka pulsivöö.

 

 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Rihma pikkus127-172 mm (väike)
155-221 mm (suur)
Ekraani mõõtmed34.4 mm x 3.5 mm
Ekraan128 x 16 pikslit; OLED (valgustatud) puuteekraan
Kaal19.0 g  (suur)
18.7 g (väike)
Aku kestvuskuni 7 päeva (liitium-ioon aku)
Veekindlus5 ATM
Smart teavitused (kui ühendatud sobiva telefoniga, kuvab kõnesid, sõnumeid ja e-maile)Jah
Vibra alarmidJah
Muusika juhtimineJah
Leia mu telefon funktsioJah
VIRB® kaamera juhtimineJah

 

Jooksu funktsioonid

Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta)Jah

 

Pulsi funktsioonid

Pulsivöö tugi (ANT+)Jah (lisavarustus, HRM komplektis kaasas)
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

SammulugejaJah
Automaatne eesmärk (määrabu sulle igapäev uue sammude eesmärgi vastavalt eelmisele päevale)Jah
Liikumisriba (kuvab kella ekraanil vastavat infot, kui olete kaua istunud)Jah
Une jälgimine (salvestab uneaega ja liikumist unes)Jah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugiJah
Automaatne andmete saatmine Connect keskondaJah

 

Lisaks

Lisaks
 • Andmeväljad kella ekraanil: päevased sammud, päevane eesmärk, liikumisriba, distants, kalorid, kellaaeg ja kuupäev, pulss (vajalik pulsivöö), , VIRB® kaamera juhtimine, muusika juhtimine
 • Mälu: Kuni 3 nädala tegevused; Pulsivööga kuni 2 nädala tegevused, kui pulsivööd kasutada maks. üks tund päevas
 
karbis sisaldub

Ainult kell:

 • Vívosmart
 • Vivokeeper
 • Arvuti/Laadimisjuhe

 HRM bundle:

 • Vívosmart
 • Vivokeeper
 • Arvuti/Laadimisjuhe
 • Pulsivöö

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0