Eluaegne Euroopa kaardiuuendus litsents

010-11269-01

89,00 €

Tähelepanu: viimased tooted laos!

- +

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Füüsilisel kujul litsentsi koodikaart!

NB! uuendused pole tagastatavad. Enne ostu veendu, et sinu seade oleks kaardiga ühilduv.

Vajadusel võta ühendust meie kauplustega ja aitame valida just sulle sobiva kaardi/uuenduse: Kontakt

 

Vaata interaktiivset kaarti

Euroopa kaardi uuendus litsents sobivale Garmin auto, rekka ja moto seadmele.
Üks litsents = üks seade

Eluaegne Euroopa kaardi uuendus: tavaliselt kuni 3 kaardi uuendust aastas sinu seadme kasutusaja kestel = 89.- eurot

NB! Kui seadme Euroopa kaarti ei uuendata 24 kuu jooksul peale litsentsi aktiveerimist, kaotab litsents kehtivuse.

Maksad korra - uuendad terve elu
Sina tead alati, kuidas kohale jõuda uude restorani või uuele aadressile. Eluaegse Euroopa kaardi uuendusega saad kõige uuemad saadaval olevad kaardid oma Garmin seadme eluajaks. See ühekordne ost annab sul ligipääsu kõige uuemale kaardiinfole tänavate, teede, huvipunktide jne. kohta kohe, kui uued kaardid on saadaval. Seejärel saad uued andmed netist allalaadida oma Garmin seadmesse kuni neli korda aastas oma Garmin seadme eluea jooksul. (Kui seadme kaarti ei uuendata 2 aasta jooksul, kaotab Eluaegne litsents kehitvuse.)

Eluaegsed kaardiuuendused on saadaval City Navigator Europe NT ja NTU kaartidele ühilduvale Garmin seadmele. Ühilduv Garmin nüvi ja zümo seeriatega. Samuti Streetpilot mudelid c330, c340, c550, 7200, 7500, 2720, 2820, GPSMAP 298, 498, Quest 2. Väiksema mälumahuga seadmetel (4Gb) ei saa laadida sisse kogu Euroopa kaart, vaid tuleb valida üks programmi poolt ette antud regioonidest. Välja jäänud kaardid saab hiljem laadida MapInstall programmi abil mälukaardile.

Vali sulle sobiv formaat
Meil saad osta seadme eluaegse kaardi uuenduse allalaetavana või kinkekaardina (vaata versiooni saki alt). Vali allalaetav versioon, kui soovid kaarte uuendada kohe. Või vali kinkekaart: ideaalne kingitus sõbrale või perekonnaliikmele, kellel on ühilduv Garmin seade.

Kuidas see töötab
Eluaegse kaardiuuenduse kasutamiseks on sul vaja loomulikult ühilduvat Garmin seadet, arvutit ja USB kaablit. Kuutasusi ja muid hoolduskulusid ei kaasne; maksad ainult korra. Kui soovid oma seadme kaarte uuendada, ühenda seade arvutiga ja logi sisse myGarmin keskkonda, kus on juba kõige uuemad kaardid valmis laadimiseks seadmesse või läbi Garmin Express programmi. Uusi kaardi andmeid kogutakse pidevalt ja need on saadaval sinu jaoks kuni neli korda aastas.

Toote ühilduvus:
Seda kaardiuuendust saab ainult kasutada uuendamiseks kaarte, mis olid seadme soetades eelsalvestatud seadmesse. Näitkes Garmin seadet eelsalvestatud Põhja - Ameerika kaardiga ei saa uuendada Euroopa eluaegse kaardiuuendusega ja vastupidi. Vaata ka toote ühilduvust ülevalt.

Allalaadimine:
Kaardiuuenduste allalaadimine võib võtta vastavalt interneti ühenduse kiirusele mitmeid tunde ning ei sobi seepärast sissehelistamis või satelliit interneti teenust kasutavatele klientidele.

Lisa allalaadimine:
Eluaegne kaardiuuendus sobib vaid ühele ühilduvale Garmin seadmele. Teiste seadmete jaoks on vaja osta eraldi uuendus.

Miinimum süsteemi nõuded Garmin Express programmi tarvis:
Vajalik interneti püsiühendus. Pole mõeldud kasutamiseks sissehelistamis teenusega või netipulgaga.  Vajalik on 13GB vaba ruumi uuenduse käivitamiseks. Pärast paigaldamist saad allalaetud failid kustutada, et vabastada ligikaudu 9GB kettaruumi.

Garmin Express programmi saate alla laadida siit:

Windows:

  • Windows Vista SP2 või uuem, Microsoft .NET 4.5  (programm sisaldab)
  • 1024 x 768 ekraan, USB pesa ja 1 GB RAM
  • Kiire Internet (Allalaaditavad failid kokku võivad olla kuni 13GB suured)
  • Kuni 13 GB vaba kõvaketta mälu arvutis

 

Windows Arvutile:

  Lae alla Garmin Lifetime Updater

Mac:

  • Intel-Protsessoriga Mac, OS 10.8 või Uuem 64-bit versioon
  • 1024 x 768 ekraan, USB pesa ja 1 GB RAM
  • Kiire Internet (Allalaaditavad failid kokku võivad olla kuni 13Gb suured)
  • Kuni 13 GB vaba kõvaketta mälu arvutis

 

Mac Arvutile:
  Lae alla Garmin Lifetime Updater


 Tingimused ja piirangud:
Eluaegne Euroopa kaardiuuendus. Kui sa soetad eluaegse Euroopa kaardi uuenduse, saad sa kuni kolm (3) kaardiuuendust aastas, kui sellised uuendused on saadaval Garmin`i veebilehel, ühele (1) ühilduvale Garmin seadmele seni, kuni sinu toote kasutatav eluiga lõppeb või kui Garmin ei saa enam NAVTEQ/HERE`ilt kaardiuuendusi, ükskõik milline on lühem aeg.(Kui seadme kaarti ei uuendata 2 aasta jooksul, kaotab Eluaegne litsents kehitvuse.) Tellimuse käigus saadavad uuendused on sama toote uuendused , mis oli ostes algselt seadmesse eelsalvestatud. Mõnel juhul ei pruugi sinu Garmin seadmel olla piisavalt vaba mälu kaardiuuenduste laadimiseks ning sa pead valima uuendamiseks piiratud kattuvusega kaardi. Garmin võib tühistada sinu tellimuse ükskõik mis ajal, kui sa rikud selle lepingu ükskõik millist tingimust. Sinu kaardiuuenduse eluaegset tellimust ei ole võimalik üle kanda teisele isikule või teisele Garmin seadmele.
NB! Allalaetavad kaardid pole tagastatavad. Enne ostu veendu, et sinu seade oleks kaardiga ühilduv.

Võrdle 0