Foretrex 401

Reduced price!
010-00777-00

169,00 €

199,00 €

-30,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--
 
Üldinfo

Nutikalt lihtne randmele kinnitatav Foretrex 401 GPS sobib perfektselt tegevusteks, kus sul on vaja kasutada oma mõlemat kätt. Foretrex 401 on kõrg-tundliku GPS vastuvõtjaga, elektroonilise kompassi ning baromeetrilise altimeetriga vastupidavas veekindlas ja kergekaalulises korpuses seade - ideaalne matkajatele, suusatajatele ja telkijatele. Andmete jagamiseks saad Foretrex`i ühendada USB kaabliga arvutiga või lihtsalt saata juhtmevabalt andmeid teise seadmesse.

 

Mööda tuldud teed tagasi
Kuhu iganes seiklus sind ei viiks, Foretrex 401 GPS seadmega ei pea sa eksimise pärast muretsema. Foretrex salvestab ja jälgib sinu läbitud rada ning näitab seda punktiirjoonena ekraanil. Lülita sisse Foretrex TrackBack (mööda tuldud teed tagasi) funktsioon ja saad mööda tuldud teed minna tagasi algusesse. Kõrgusel ja suunal aitab silma peal hoida Foretrex 401`e elektrooniline magnet kompass ja baromeetriline altimeeter. Samuti saad salvestada teekonnapunkte (kuni 500), et leiaksid tagasitee mistahes tähtsa punktini nagu laagriplats või auto. Akude kestvus kuni 17 tundi ja vahetatavad 2x AAA patareid tagavad piisava varu tagasijõudmiseks.

Salvesta ja jälgi andmeid
Foretrex 401 võimaldab ühendada mitmeid teekonnapunkte teekonna loomiseks ja salvestamiseks. GPS pakub ka muud kasuliku infot navigeerimiseks nagu reisi kompuuter, päikese tõusu/loojangu ajad ja kalastamis/jahi info. Spordi tegemiseks saad ühendada Foretrex 401 juhtmevana pulsivööga või kiiruse/pedaali rütmilugejaga. Foretrex 401`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi ja teekondi teise Foretrex 401 seadmega.

Püsi ühenduses
Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connectkeskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Foretrex 401: Lihtne navigeerimine käe ulatuses

 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus7.5 x 4.3 x 2.3 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus3.6 x 2.3 cm
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus100 x 64 pikslit
Ekraani tüüpMust-valge LCD
Kaal87.3 g koos patareidega
Aku2 AAA või 2 NiMH patareid (pole kaasas)
Aku kestvuskuni 17 tundi
VeekindlusJah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Arvuti liidesUSB

 

Kaardid ja mälu

Teekonna punkte/eelistusi/asukohti500
Teekondi20
Jälje logi10000 punkti, 10 salvestatavat jälge

 

Võimalused

Elektrooniline magnet kompassJah
Baromeetriline altimeeterJah
Kalastus/jahtimis kalenderJah
Päikese ja kuu infoJah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega)Jah
L-EST koordinaatide tugiJah
Garmin Connect™ ühilduvJah
 
karbis sisaldub
  • Foretrex 401
  • USB arvutijuhe
  • Rihma pikendaja

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0