Forerunner® 10

0,00 €

-0,00 €

Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Iga kilomeeter on tähtis. Ja nüüd on olemas stiilne ja lihtne viis neid mõõta. Forerunner 10 on GPS-ga spordikell, mis salvestab läbitud vahemaa, kiiruse/tempo ja kalorid. Samuti tuvastab sinu isiklikke rekordeid ja tagab motivatsiooni teel.

Valmis jooksma

Forerunner 10-t on lihtne kasutada, võid alustada oma jooksu vaid ühe nuppuvajutsega. Joostes näed selgelt oma kiirust ja distandi esimesel ekraanilehel ning kaloreid ja tempot teisel. Samuti saad kohandada seadeid, et kuvada tempot ja vahemaad samal ekraanilehel.

See sobib kõigile

See on siiani Garmini kõige kergem ja lihtsam kell ning seda on saadaval kolmes värvis: sportlik roheline, roosa või musta punase varjundiga. Must ja punane mudel on veidi suurema ekraaniga ja laiema rihmaga. Kõiki mudelid saab kanda tavalise käekellana, nii on sinu isiklik jooksupartner alati käepärast.

Motiveeriv tagasisideJoostes Forerunner 10 automaatselt teavitab sind heli piiksuga ja ekraani vilkumisega, kui kilomeeter saab läbitud ning kuvab ekraanil selle kilomeetri aega. Kui sa lõpetad oma jooksu ja salvestad selle, näed kokkuvõtet, kuidas läks - sealhulgas oma kogu aega, vahemaad, keskmist kiirust ja põletatud kaloreid. Saad vaadata isegi oma isiklike rekordeid nagu kiireimad kilomeetrid kuupäevaliselt.

Treeningu töörist

Jooksjatele, kes tahavad natuke rohkem, on Forerunner 10-l paar lihtsat treeningfunktsiooni nagu V

rtual Pacer™ (virtuaalne tempomääraja), mis võrdleb sinu praegust jooksutempot eesmärgiks seatud tempoga. Samuti on jooksu /kõndimis funktsioon, mis on kasulik, kui oled just oma jooksu treeningu kava alustanud ja teed vahepeal kõndimispause.

Salvesta ja jaga

Lihtalt ühendage kell Mac või PC-ga ning saad oma jooksud laadida Garmin Connect keskkonda, näha oma jooksu kaardil, täpsemaid graafikuid ja isegi jagada infot sõpradega - kõike seda tasuta. Connect keskkond hoiab sind motiveerituna, kuna saad alati vaadata, kuidas su aeg on paranenud võrreldes eelmise nädala, kuu või isegi aastaga.

 
Tehnilised andmed
Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus)1.79” x 2.25” x 0.62” (4.55 cm x 5.72 cm x 1.57 cm);
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus)0.98” x 0.94” (2.5 cm x 2.4 cm);
Ekraani resolutsioon55 x 32 pixels
Kaal43 g (1.5 oz)
Aku kestvusootereziimis 5 nädalat, treningreziimis 5 tundi
GPS vastuvõtjaJah, kõrgtundlik
Veekindlus50m
Garmin Connect™ ühilduvJah
Ringide ajalugu7 tegevust
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)Jah
Infoväljade muutmineJah
Automaatne uue ringi alustamineJah
 
karbis sisaldub

• Forerunner 10 (must) 
• USB laadija 

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0